Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

@Piotrekk85

Ja myślę, że większości nie było ale zawsze można sobie obejrzeć choćby na youtube 🙂


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Ale co wy z tymi reklamami - że występowanie w nich aż tak osłabia?!


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10855
  • 150

Pogaduchy

Chyba @Anonim chodziło o to, że wszędobylskie reklamy (z twarzami niektórych piłkarzy) nijak się teraz będą miały do... Eee... Brutalnej rzeczywistości Emotikon: Język

 

No i że wygląda to tak, jakby było większe parcie na $ałatę ;), a nie na mocne, sportowe gryzienie trawy na boisku.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@bluesmanniak, ja nie mam nic do reklam, ale po takim blamażu, takich zadowolonych mordek to ja nie mam zamiaru oglądać Emotikon: Język Wystarczy, że ściszę bylejakich komentatorów, bo bez nich mecze wyglądają tak samo. Janek Ciszewski zza grobu wytłumaczyłby, co znaczy przeżywać emocje, a nie $ałaty na kontach celebrytów, jak trafnie ujął to @Wiktor.


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy


@Anonim

Pieść tą piłeczkę, jeszcze parę minut pieść, komentował nieżyjący Janek Ciszewski. To były emocje, to były mecze - aż łza się w oku kręci Serce

 


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Pogaduchy

No muszę przyznać, że niektóre reklamy mówiące o mistrzu strategii czy np. działaniu, aby spełnić marzenia, wyglądają dość kuriozalnie w tym momencie, i wręcz są pewną antyreklamą produktów i marek, które mialy to nieszczęście, próbować wybić się na potencjalnym sukcesie naszych kopaczy 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

To już dawno biznes 🙂 samo Orange płaci i to sporo - nie tylko za reemisję sygnału ale za znaczek tvp 4k na reklamach.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

To ja jestem ciekawy ile zyskał klientów Orange dzięki emisji TVP4 K ?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Dekodery 4K to ciągle nisza chyba.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Można już kupić dekoder 4K SAT za około 450 zł w górę sa tez nadawane niemieckie kanały w 4K