Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Wiktor, miałeś pokazać tors, a nie łysinkęEmotikon: Język @Piotrekk85, przetestuję, bo to Ty jesteś autorem tematu Pogaduchy i będziemy mieli Cię na okuEmotikon: Mrugający Niby niewiniątko, ale....dzisiaj nie narozrabiał...czyli wychodzi z Twojego wpisu, że "świńtuszysz" na forumEmotikon: Język


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Pogaduchy

Teraz jak to się mówi po ptakach bo minęła godzina 😕
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Czyli wychodzi na to, że cały ten bałagan, to poniekąd Twoja sprawka z pomysłu, więc pozostaje prosić modówEmotikon: Język Pa...idę pooglądać "potop szwedzki"Emotikon: Mrugający...czy "utopią" koreańczyków?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Pogaduchy

I znów na mnie 😄

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

  Przybłąkała się do mnie kotka poobijana, kulejąca, wygłodniała.... cała bida..... 😞

Tak się zadomowiła że nie chce nigdzie iść, zaczyna obce koty z podwórka wypędzać! kotka.JPG

 

 

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Pogaduchy

Ładna kicia...

Mówią, że to kot sobie wybiera pana, więc nie ma się co dziwić 🙂


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

Jaka ona jest śliczna @Jozefg

wiedziała gdzie szukać dobrych ludzi Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Po przegranej, numeru 4 i 10 już nie wytypuję w totka, chociaż gromy poleciały na kogo innego. Może winni są temu biegacze z Afryki, którzy zgarniają u nas główne trofea finansowe w maratonach ulicznych? Z dystansu łypię jednym okiem na ostatni dzisiaj pojedynek. Otwarcie było bardziej emocjonujące. Może mnie ktoś podnieść na duchu?Emotikon: Smutny


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Pogaduchy

@Anonim spokojnie, nawet mistrzowie świata zaczęli od porażki. Sporo niespodzianek na tym mundialu póki co. Fakt, ciężko się doszukiwać optymizmu w grze naszych po dzisiejszym meczu, ale numer 10 sam stwierdził, że: "gorzej być nie może". Sytuacja w naszej grupie jest bardzo otwarta, tak więc jeszcze wiele emocji nas czeka, mam nadzieję, że już bardziej pozytywnych 😉

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Rafał, Rosjanie w drugiej połowie mnie udobruchaliEmotikon: Bardzo szczęśliwy Ale najpiękniejszy mecz chciałoby się widzieć częściej (Hiszpania-Portugalia):smileyhappy: