Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Pogaduchy


@Misiek62 napisał:

Jutro koło południa wyjeżdżam... wracam za tydzień... 


/ zazdrość / Emotikon: Język

Udanego wypoczynku 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Czy chodzi Ci o to B2C ?


Chodziło mi, że w ofertach dla klientów indywidualnych w Polsce nie ma prawie opcji zapasowej. W ofertach dla firm jest to rzędu 10 zł netto, a dla indywidualnych nie ma odpowiednika za 15 zł brutto. A obecnie operatorzy poniekąd uzależniają ludzi od internetu (nie chodzi mi żeby coś piętnować ale to pokazują badania społeczne). Owszem można kupić oddzielne usługi, ale przeciętny klient musi poświęcić czas i trud z podwójną konfiguracją, umowy czasem się rozjeżdżają, bywają dwa rachunki (sic!). Ktoś na pewno zaraz napisze, że 15 zł miesięcznie to dużo. Ale czasem dla poczucia komfortu jest wg mnie nisza której w Polsce nigdy nie zapełnił. A tym bardziej wdrożyć na masową skalę urządzenia w postaci modem fix+modem mobile+router wifi+access pointy. Co właśnie powstaje na zachodzie jako usługi premium, u nas zawsze tylko cena (jak najtaniej) i jak najmniej usług dodatkowych (no poza wciskanie antywirusów na siłę które są słabe). Kiedyś @Remi gdzieś na nasz Orange pytał się o sprzęty. W ciągu ostatniego pół roku wielu moich znajomych zwróciło się do mnie z podobnymi pytaniami. A jakby to jeszcze połączyć z dekoderami po wifi, czy nawet anteną sat, to naprawdę mogłaby byś super oferta. I proszę nie hejtować z góry pomysłu, że ludzi w Polsce nie stać - bo gdyby to było bardziej masowe - koszty byłyby mniejsze.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85To proponuje Ci o założenie pomysłu.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Nie ma takiej kategorii pomysłów a poza tym wątpię by coś takiego powstało w Orange pod marką Orange. To trochę nie byłoby zgodne z filozofią "marki".

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Pogaduchy

@Piotrekk85 a możesz podać przykład takiej usługi? W sensie jakiś link do operatora, który takie coś posiada. Z ciekawości bym zobaczył.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@WojcieszkoTez bym zobaczy?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Np telestra w Australii https://www.telstra.com.au/broadband/plans-bundles
W stanach też jest parę ale raczej nikt nie ma wszystkiego czego bym oczekiwał.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

Zostawcie te poważne tematy! Wiosna przyszła!  Brzoskwinia zakwitła, będzie owoc na nalewkę! 😄005.JPG

 

007.JPG

 

009.JPG

 

 

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

@Jozefgsuper zdjęcia 🙂 Pozytywnie zazdroszczę Ci sadu, Twoich pysznych wędlinek 🙂 Mhm.......jesteś mega pozytywnym człowiekiem 🙂 Chciałbym mieć tyle radości...........(przepraszam że to napiszę).....w Twoim wieku. Dla mnie jesteś przykładem do naśladowania 🙂


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Pogaduchy

Dziwne miałem dzisiaj telefony z Plusa. Najpierw Pani chciała rozmawiać z właścicielem (cóż na mamuśkę ciągle telefon, nikomu się nie chce robić cesji). Nastepnie przekazała, że zapraszają do salonu, czeka też nowy telefon i się pożegnała. Dzwine myślę, żadnej oferty sama od razu nie zaproponowała?

 

Godzinę później, ten sam numer dzwoni i chyba ta sama Pani. Teraz zapytała oczywiście znowu o właściciela. Następnie powiedziała, żeby przekazać, że na plus.pl są nowe oferty przygotowane. To w sumie tyle i podziękowała, że przekażę właścicielowi.

 

W sumie to mnie wzieli dwa razy z zaskoczenia 🙂