Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Misiek62, posadziłeś avatarka, by się przyzwyczajał do obłoczków?Emotikon: Bardzo szczęśliwy Zabierz ze sobą zapas miodu, a przywieź niezapomniane wrażeniaEmotikon: Szczęśliwy


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Pogaduchy

Czy wiesz, że Twój Internet płynie po światłowodzie? Dowiedz się więcej - taki mail dotarł do mnie od UPC. Dzięki Orange światłowód widać stał się na tyle popularny, że w UPC też to zauważyli. Poniżej zrzut maila:

 

swd.png

 

Troszkę się rozczarowałem, bo myślałem że coś technicznego będzie. Niestety po wejściu na stronę nic ciekawego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy

Dla mnie słowo światłowód spowszedniało. Zaryzykuję tezę że większość chce szybszego internetu a nie światełko. 😉

Ps. Kto pamięta Neostradę Fiber jako VDSL?
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@WojcieszkoTylko w UPC światłowód  jest to doprowadzane do budynku tak jak w Orange MoCA.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Pogaduchy

Wiem @Anonim bo sam póki co mam 🙂 Ciekawe co będzie dalej. Obecnie maksymalnie mają 500Mb/s. Czy takie rozwiązanie da radę więcej?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Tylko po co Ci więcej jak 500Mb ? @Wojcieszko ja wołam bym 100/100Mb symetryczne.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy

Jeśli chodzi o przyszłość? Ja bym poszedł w usługi zapasowe na rynek B2C.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1047
  • 73

Pogaduchy

Mam 250/20, także w sumie mi starcza. Streamować nawet w 4K by się spokojnie dało. Nie wiem czy symetryczne by było mi potrzebne @Anonim

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Czy chodzi Ci o to B2C ?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy


@Misiek62 napisał(-a)

Jutro koło południa wyjeżdżam... wracam za tydzień... 


Miłej podróży, Misiek! Wracaj wypoczęty i niech lato będzie z Tobą! 😉