Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 9
  • 22
  • 0

Pogaduchy

Dzień dobry !  Nie tylko wygodny fotel, telewizor i przy tym popijając przyjemny napój.

Moja sentencja : Dziewczynę, kobietę, żonę szanuje się nie tylko we Walentynki czy 8 marca, lecz przez cały dzień, rok, przez całe życie ! Roman 4

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Dzień dobry @Roman4. Pogodny nastrój "rozbija" najczarniejsze chmury i czasem obrywa się po tym po pysku, jak trafi się totalny pesymista Emotikon: Bardzo szczęśliwy Pogody ducha "z liścia" nie da radyEmotikon: Język


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

I tak wiosna ekspresowo zamieniła się nam w lato, a skoro pogada dopisuje to wypadało by ją wykorzystać, także:

czlowieki-znikam.jpg

Mam nadzieje, że mnie nie zapomnicie bo postanowiłem, iść na całość i porządnie odpocząć od biura, tak więc wracam jakoś tak w połowie ... lipca. Mężczyzna pokazuje język

Pewni czasem do was zajrzę, ale wiem, że świetnie sobie poradzicie beze mnie, tym bardziej, że zostawiam was pod życzliwą opieką reszty zespołu. Emotikon: Mrugający

Nie zdradzę wam co będę robił, żeby nie zapeszyć, ale jeśli uda się trafić na coś wartego uwiecznienia i pokazania, postaram się podrzucić jakieś zdjęcie czy coś. Bardzo szczęśliwy robot

Trzymajcie się!


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Takiemu to dobrze! ...choć, jak doświadczenie pokazało, mi nigdy nie udało się wytrzymać bez forum dłużej niż kilka dni 😛 Niezapomnianego wyjazdu, @Mikołaj! Czekamy na zdjęcia 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Mikołaj ładnej Pogody, ciekawych zdjęć, może jakiś fajny filmik skręcisz jeszcze dla nas 😉


Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10922
  • 150

Pogaduchy


@Mikołaj napisał:
(...) tak więc wracam jakoś tak w połowie ... lipca. Mężczyzna pokazuje język

(...)

Trzymajcie się!


S m u t e c z e k Smutny mężczyzna

___
Ty też się nie puszczaj, brachu! Emotikon: Język


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

Tak długo, @Mikołaj "normalni" ludzie nie mają tyle urlopu ;)! Baw się dobrze.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy

@Mikołaj, udanego i przyjemnego odpoczynku. 

 

Czekamy na fotorelację 😄

 

Trzymaj się! 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Jak sądzę, @Mikołaj Laponię ominie szerokim łukiem, bo zbrzydło mu już rozdawanie prezentów w grudniu Emotikon: Mrugający Ale mięcho z renifera jak Ci zaserwują, to nie obrzydzaj sobieEmotikon: Język Miłego relaksuEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Widzieliście już nowy awatar @wscieklaewka? 😄 😄 

Większa wersja i geneza tutaj.