Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Dziś zmiana czasu z zimowego na letni więc śpimy krócej Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@MariuszA jak Ci się podoba nowa odsłona społeczności ? Trochę zmian plus komunikator PW Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

@MariuszA jak Ci się podoba nowa odsłona społeczności ? Trochę zmian plus komunikator PW Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@vdsl jest rewelacja! Wszystkie zmiany na plus 😄 Komunikatora PW brakowało na starym forum, więc z tego jestem mega zadowolony 😄

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

@Anonima czy ja też mogę napisać jak mi się podoba nowa odsłona?

Wg. mnie to jest na plus w rzeczy samej - tyle tylko że na samym początku zgłupiałam ciut i  dostałam bana bo nie wpisałam tam gdzie powinnam 😞  ( się normalnie zagubiłam ) lecz odbanowano mnie i próbowano pomóc w rozwiązaniu problemu, aczkolwiek ja jestem tak zaciemniona że nic nie pojęłam a @Wiktor robił wszystko co mógł by mój mózg zaczął funkcjonować 😞 - lecz niestety się mózg uparł i kropka...

Fajnie, że jest możliwość pogadania na priv. chociaż na samym początku nie mogłam się połapać o co chodzi, ale pomału już dochodzę 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@MariuszMoże Ci coś wpadnie, ciekawego do głowy można jeszcze poprawić może dodać od tego mamy dział pomysły.

@wscieklaewkaOczywiście nie dostałaś żadnego bana tylko zostało przeniesione do odpowiedniego działu Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

@Anonim

No to się cieszę, że to nie był ban 🙂 bo rzeczywiście nagle @Wiktor zaczął mnie ratować, pomagać do utraty tchu, a ja w ząb zielona. Poczekam na uleczenie mojego problemu przez techników 🙂 może im się uda, a jak nie to trudno. Dzięki @Anonim poprawiłeś mi nastrój pisząc że przeniesiono mnie i ( znaczy nie mnie, bom za ciężka ) mój problem oczywiście do odpowiedniego działu 🙂


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 549
  • 2492
  • 31

Pogaduchy

@wscieklaewka, miło mi Cię widzieć po latach 😄 Widzę, Ty dalej wściekła 😛

Super, że już dochodzisz 😛 mam nadzieję, że i ja tutaj wszystko połapię 😄

 

@Anonim, na pewno pomyślę i może uda mi się zgłosić jakiś pomysł 🙂

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 2437
  • 6233
  • 23

Pogaduchy

@Mariusz

Mnie również miło Cię widzieć i czytać 🙂 no tak ja dalej wsciekla bo jak coś namieszam to już przy tym zostaję ( nick oczywiście ) a pomieszałam  ojojoj bardzo dużo 🙂 Myślę że będziemy się na Nowym Forum dobrze bawić i nawzajem sobie ( znaczy się raczej mnie ) pomagać 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy