Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


@Arturnapisał(-a)

 

Ahoj! Melduję, że jestem z powrotem  ....  .... aktualizację tapety na bardziej wiosenną, aby wykurzyć zimę.

 


Witaj z powrotem!  😄

  Dziś jeszcze -5*C  ale jak widzę w ogrodzie to jakieś kwiatki z ziemi wyłażą..... 

 Może później porobię jakieś fotki choć przyznam że mi się nie chce na ten ziąb wyłazić z domu 😞

Pieca pilnuję....  Zima wraca?

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ktoś chciał uciec przed zimą a tu mamy cię Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Aha, chyba rzeczywiście niezbyt mi wyszło ;D No ale miejmy nadzieję, że to już ostatnie tchnienia surowej cioci Zimy... btw, @Jozefg, zrób to dla zmarzniętych! Pociesz nas tymi pierwszymi roślinami...

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

U mnie już wiosna, deszcz pada to lustrzanki nie użyłem, ale z Nokia N8 dam fotkę 😉

2018-03-16-073.jpg

 

Tak będzie wyglądać za jakiś czas 😉

ŚnieżyczkaŚnieżyczka

 

 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

Dobra, poszedłem do ogrodu i widzę...... Marzną biedneMarzną biedne

 

Ale wróciłem do domu a tu....Ale wróciłem do domu a tu....

 

 

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Przebiśniegi? Piękne! I od razu mi cieplej 😉

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Pogaduchy

U mnie to już tak mocno sypnęło śniegiem, że porządnie biało się zrobiło i końca nie widać. Pewnie w Warszawie podobnie, bo to niecałe 100 km ode mnie. A jeszcze kilka dni temu było +16°C i było tak fajnie. 😞

Zrób coś @Artur, miałeś odwołać zimę na Fuertaventurze. Nie przywiozłeś w plecaku odrobiny ciepła i słońca? 😲
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Matt55napisał(-a)
U mnie to już tak mocno sypnęło śniegiem, że porządnie biało się zrobiło i końca nie widać. Pewnie w Warszawie podobnie, bo to niecałe 100 km ode mnie. A jeszcze kilka dni temu było +16°C i było tak fajnie. 😞

100km to sporo a Warszawie już zrobiło się czarno.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy


@Matt55 napisał(-a)
Zrób coś @Artur, miałeś odwołać zimę na Fuertaventurze. Nie przywiozłeś w plecaku odrobiny ciepła i słońca? 😲

Oszukali mnie! Powiedzieli, że jeśli przywiozę stamtąd kilka kamyków to wiosna pojawi się i tutaj. Przywiozłem. Moja narzeczona wrzuciła je do mojego plecaka. A przebiśniegi tylko u @Jozefg i @Anonim...

00100dPORTRAIT_00100_BURST20180309161916840_COVER.jpg


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Pogaduchy

@Artur no to słabo, bo głęboka zima się zrobiła, a i prognozy są mało optymistyczne na najbliższe dni. 😞