Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Czy ktoś widział stronę Nasz Orange co się stało? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Pogaduchy

Idą zmiany 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Coś wiesz więcej jakie zmiany ?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Pogaduchy

@Artur Widzę, że Twój avek wskazuje na dużą sympatię do pewnych zwierząt. W związku z tym samych najlepszości dla Twoich oraz innych posiadaczy i miłośników na Nasz Orange kotów z okazji Dnia Kota! Niech zawsze słuchają się swoich właścicieli! Meaoooow! 😸

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Heh 😄 przypomniało mi się z wojska..."sobota, dzień kota" 😛
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

A mi przypomniało obcinanie kotu ogona...25 razów (w moro) na stołeczku. Miauuu!!!Emotikon: Mrugający Co tam koty...liczy się medal złoty!Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Ja to nie tylko koty, @Matt55, w ogóle zwierzęta lubię. Dzięki! 😄
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Równo rok temu, postawiłem pierwsze kroki na tym forum Emotikon: Szczęśliwy Poznałem niemalże od podszewki kilka innych, na których w pewnym momencie zabrakło zwykłej, ludzkiej empatii. Kto gdzie nie był, co zaliczył i co posiada, czy z różnych powodów traktował innych z góry, to wspólne cechy, które je łączyło.  Więc nadchodził moment rozstania, po którym nikt nie oglądał się wstecz Emotikon: Obojętny Było, minęło i życie wracało na właściwe tory Emotikon: Szczęśliwy Tutaj zawładnęła mną jakaś niewidoczna magia, dzięki której jestem w tym miejscu, co teraz, i za ten stworzony klimat chciałem bardzo serdecznie wszystkim podziękować. Dziękuję Emotikon: Bardzo szczęśliwy Serce

PRZYWITANIE.JPG


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Anonim, a co to za sentymenty? 😉 Miło się czyta 😛