Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 28, Specjalista
  • 3588
  • 2972
  • 55

Pogaduchy

@Konto usunięte, nie zapomniał wół (ja)...jak cielęciem byłEmotikon: Mrugający Najtrudniejszy pierwszy krokEmotikon: Szczęśliwy

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 26, Specjalista
  • 1175
  • 723
  • 45

Pogaduchy

@mabud73, a gdzie foto ?? Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Pomogę wyjaśnić: Abonament Komórkowy, Oferta na kartę, Orange LOVE, Usługi.

0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Poziom 31, Ekspert
  • 1975
  • 2476
  • 97

Pogaduchy

Zatęskniłem za starym avkiem Emotikon: Mrugający

" Pomarańczowy Zawrót Głowy Emotikon: Szczęśliwy"

Poziom 38, Guru ***
  • 12819
  • 5603
  • 744

Pogaduchy

@Artur - fajny avek😉
Every little helps Emotikon: Szczęśliwy
Pracuję w Orange
  • 1971
  • 4630
  • 110

Pogaduchy

Dziękuję w imieniu kota Harrego Emotikon: Bardzo szczęśliwy

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 33, Ekspert
  • 2887
  • 3385
  • 109

Pogaduchy

@Artur  ta bliskość kota tak Ci wpłynęła na fryz?

Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem | Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Dziękuję; Pozdrawiam

Pracuję w Orange
  • 1971
  • 4630
  • 110

Pogaduchy

Nieeee... po prostu dopiero wstałem ^_^

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 28, Specjalista
  • 3588
  • 2972
  • 55

Pogaduchy

Artur napisał(-a):
Nieeee... po prostu dopiero wstałem ^_^

@Artur, nieeee...podobny do CiebieEmotikon: Mrugający

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Zespół Nasz Orange
  • 1514
  • 1350
  • 79

Pogaduchy

A kot wygląda na wychudzonego trochę Emotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Mrugający

Pracuję w Orange
  • 1971
  • 4630
  • 110

Pogaduchy

Ha ha Emotikon: Bardzo szczęśliwy Przeciwnie. Jak na swoją rasę (to uratowany przed schroniskiem syjam) - ma małą nadwagę :-)