Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Pogaduchy

Czyste złoto !
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ciekawy jestem, czy chociaż na zlocie dał Wam @Jozefg skosztować? Nie drażnij więcej!Emotikon: Język


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Pogaduchy

@Jozefga rybki były, czy będą wędzone?


Jozefg napisał(-a):

No to ja znowu podrażnię..... 😄  (002).JPG

 

 

 


 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

Tym razem rybek nie było... 😄


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

@Jozefgale mi zrobiłeś ochotę na kiełbasę 😜 Po dyżurze biegnę do sklepu, chociaż ta sklepowa to nie to samo, ale lepsze to niż nic 😜

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Chwilę po tym, jak czmychnąłem od kompa, tak zakręciło, że mi moje ulubione miejsce do siadania poskładało. Syreny strażackie też zawyły.

pies i huśtawka.jpg

@Wiktor, kto ma ładniejsze włosy?Emotikon: Mrugający


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Pogaduchy

W tym momencie? Zaskoczony mężczyzna - z pewnością Twój burek Bardzo szczęśliwy kot

Ja jeszcze tak nie do końca obudzony (wraz z włosami Emotikon: Mrugający - niektóre już wstały, a niektóre jeszcze polegują Emotikon: LOL).

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Wiktor napisał(-a):

W tym momencie? Zaskoczony mężczyzna - z pewnością Twój burek Bardzo szczęśliwy kot

Ja jeszcze tak nie do końca obudzony (wraz z włosami Emotikon: Mrugający - niektóre już wstały, a niektóre jeszcze polegują Emotikon: LOL).


@Wiktor, ja Ci dam burekEmotikon: Język. Myślisz, że jak burebusek, to wszystko na bu? To jest "szlachetna odmiana rasy pies(psy) - owczarek alzacki + z owczarkiem niemieckim...z jednej suki... taki dwujajowiec mieszany"Emotikon: Język 40 kg z sierściąEmotikon: Szczęśliwy Takie rasy to tylko z hodowli wiejskiej...tzw. powsinogi zerwane z łańcuchaEmotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Fajnie skumplowali się świątecznie @Jozefg i @Piotrekk85...tylko tym obok ktoś musi szydełkiem ozdobićEmotikon: Mrugający

czapki.JPG

A, i dziękuję za wygwiazdkowanie brzydkiego skojarzeniaEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

W tym kontekście nie jest brzydkie, więc samica psa zajęła swoje miejsce. Mrugający mężczyzna