Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 25, Specjalista
  • 1714
  • 1175
  • 28

Pogaduchy

Z innej "pary kaloszy" teraz będzie. Powiem Wam, że ocieplił się w moich oczach wizerunek Społeczności po dodaniu nowych awatarów. Jak tak patrzę na Użytkownicy online, to ten "pokaz mody" jest chyba takim "przedsionkiem świątecznym". Można by to jeszcze doszlifować, ale na zbliżający się czas pokuty adwentowej może byćEmotikon: Szczęśliwy A konkretnie, widać że pomysł chwyciłEmotikon: Bardzo szczęśliwy

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 25, Specjalista
  • 1714
  • 1175
  • 28

Pogaduchy

Zachęcam całą Społeczność NO do zwiększonej aktywnościEmotikon: Szczęśliwy Wszak idą święta i miło by było widzieć szczęśliwe buźki...niezależnie od przeciwności losu. Kłopoty też mijają. Parę uśmiechów posyłam wszystkimEmotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Bardzo szczęśliwy

najnowszy.JPG

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 25, Specjalista
  • 1714
  • 1175
  • 28

Pogaduchy

[ Edytowane ]

DobranocEmotikon: Bardzo szczęśliwy i dzień dobryEmotikon: Szczęśliwy Mam nadzieję, że w dobrych humorach Was zastanęEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Zespół Nasz Orange
  • 1360
  • 2740
  • 79

Pogaduchy

Branoc!😊

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. | Nie wiesz jak działa forum? Przeczytaj Zasady Nasz Orange |

Poziom 30, Ekspert
  • 1951
  • 1833
  • 78

Pogaduchy

cyklista @Artur bawi się avkiem Emotikon: Szczęśliwy 

| Spodobała Ci się moja wypowiedź? Kliknij kciuk w górę | Założyłeś/aś temat a ja Ci pomogłem? Kliknij "Zaakceptuj jako rozwiązanie" - pod moim postem; Dziękuję | Pozdrawiam |

Zespół Nasz Orange
  • 709
  • 589
  • 39

Pogaduchy

Tylko z jednej strony bokobroda! Zaskoczony robotBardzo szczęśliwy robot
Ale hipster!! Emotikon: LOL

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. | Nie wiesz jak działa forum? Przeczytaj Zasady Nasz Orange |

Zespół Nasz Orange
  • 1360
  • 2740
  • 79

Pogaduchy

Obecny! Emotikon: Mrugający

Poziom 25, Specjalista
  • 1714
  • 1175
  • 28

Pogaduchy

[ Edytowane ]

Bez brody i rowera, @Artura posłać by trzeba było do piaskownicyEmotikon: Język

A tak wogóle, to dzisiaj dostałem info tradycyjną pocztą o terminie rozpatrzenia mojej ostatniej reklamacji. Poczta, albo zbiorowa wysyłka od operatora, ślimaczo przebiegła (29.11.-05.12.), a pocztą mailową odpowiedź otrzymałem w Barbórkę-pozytywnąEmotikon: Szczęśliwy Info "z poczty pantoflowej" zaś tylko w czterech zdaniach:"Potwierdzamy...Zarejestrowaliśmy...Zajęliśmy się...Odpowiedź wyślemy". Dobre i to, że dba się tak o klientaEmotikon: Szczęśliwy

Highlighted
Poziom 23, Pasjonat
  • 444
  • 631
  • 18

Pogaduchy

No to ja znowu podrażnię..... Emotikon: Bardzo szczęśliwy  (002).JPG

Jeżeli pomogłem - kliknij na "łapkę" pod postem... Emotikon: Bardzo szczęśliwy
Zespół Nasz Orange
  • 90
  • 424
  • 19

Pogaduchy

@Jozefg, ojjjj jadłby, w dodatku przed śniadaniem jeszcze ...