Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Z innej "pary kaloszy" teraz będzie. Powiem Wam, że ocieplił się w moich oczach wizerunek Społeczności po dodaniu nowych awatarów. Jak tak patrzę na Użytkownicy online, to ten "pokaz mody" jest chyba takim "przedsionkiem świątecznym". Można by to jeszcze doszlifować, ale na zbliżający się czas pokuty adwentowej może byćEmotikon: Szczęśliwy A konkretnie, widać że pomysł chwyciłEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Zachęcam całą Społeczność NO do zwiększonej aktywnościEmotikon: Szczęśliwy Wszak idą święta i miło by było widzieć szczęśliwe buźki...niezależnie od przeciwności losu. Kłopoty też mijają. Parę uśmiechów posyłam wszystkimEmotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Bardzo szczęśliwyEmotikon: Bardzo szczęśliwy

najnowszy.JPG

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

DobranocEmotikon: Bardzo szczęśliwy i dzień dobryEmotikon: Szczęśliwy Mam nadzieję, że w dobrych humorach Was zastanęEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Branoc!😊

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

cyklista @Artur bawi się avkiem 🙂 


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Pogaduchy

Tylko z jednej strony bokobroda! Zaskoczony robotBardzo szczęśliwy robot
Ale hipster!! Emotikon: LOL


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Obecny! 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Bez brody i rowera, @Artura posłać by trzeba było do piaskownicyEmotikon: Język

A tak wogóle, to dzisiaj dostałem info tradycyjną pocztą o terminie rozpatrzenia mojej ostatniej reklamacji. Poczta, albo zbiorowa wysyłka od operatora, ślimaczo przebiegła (29.11.-05.12.), a pocztą mailową odpowiedź otrzymałem w Barbórkę-pozytywnąEmotikon: Szczęśliwy Info "z poczty pantoflowej" zaś tylko w czterech zdaniach:"Potwierdzamy...Zarejestrowaliśmy...Zajęliśmy się...Odpowiedź wyślemy". Dobre i to, że dba się tak o klientaEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

No to ja znowu podrażnię..... 😄  (002).JPG

 

 

 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Pogaduchy

@Jozefg, ojjjj jadłby, w dodatku przed śniadaniem jeszcze ...