Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85, nie opowiadaj mi bajekEmotikon: Mrugający Dawno z tego wyrosłem i jestem bacznym obserwatorem rzeczywistościEmotikon: Szczęśliwy Nie czaruj i albo walcz, albo wpuść na podium @Anonim. Niech chłopak też zazna smaku zwycięstwaEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Pogaduchy

Nie jest to ważne. Lubię pomagać. Ilość punktów to głównie pochodna rozwiązań, a nie samej aktywności.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85, na całokształt ma wpływ wiele czynników i jak w tym kabarecie, grosz do grosza i zrobi się kokoszaEmotikon: Bardzo szczęśliwy Wcale nie neguję warości dodanej, jaką jest chęć niesienia pomocy. Za to masz największy bonus...gwarantowanyEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Pogaduchy

@Anonim: temat jak ten https://nasz.orange.pl/t5/Telefony-i-tablety/Połączenia-przychodzące-jako-nieznany/m-p/51856#M3863 daje mi zaje... fajną frajdę, gdy mogę komuś pomóc. Czy będę pierwszy czy ostatni, dla mnie bez różnicy. Tak samo jak wiele innych osób tu czy na innych forach konkurencji czy poświęconych sprawom telko.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Nie ukrywam, że mi też sprawia frajdę, jak tacy fachowcy jak Ty @Piotrekk85 /każdy pozytywnie zakręcony też/, swój bezcenny czas poświęcają dla innych Emotikon: Bardzo szczęśliwy Tak wyrażam swą radość.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Wszedłem dzisiaj na stronę komuterową http://www.komputerswiat.pl/artykuly/redakcyjne/2017/10/iphone-x-co-nalezy-wiedziec-przed-zakupem.as..., gdzie piszą o iPhone X. Kto chce to cacko, to wie, co ma robićEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Piotrek85.PNG

@Piotrekk85, za to ja wyjaśnię Ci ten mój "sekret"Emotikon: Mrugający Cierpliwość to cnota, zaś co do siły, hmmm...paluszek i główka...to nie szkolna wymówka. Jak na stosunkowo krótki okres pobytu na forum, nie odczuwam tutaj (jak na razie) żadnego dyskomfortu...w przeciwieństwie do niektórych serwisów, gdzie ludziska nie mają nic więcej do zaoferowania, prócz chwalenia się własnym "podbojem" świata i swoimi osiągnięciami, by top-lista ich przypadkiem nie ominęła. Za to odczuwałem tam brak empatii w stosunku do niby swoich "znajomych" . Co prawda, tutaj też ludzie czasami tylko przychodzą "po swoje" i oddalają się w siną dal, ale przynajmniej przyciąga ich niczym nie skrępowana pomoc innychEmotikon: Bardzo szczęśliwy Stąd Społeczność NO tak liczna Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85Za chwile będzie kolejny na blogu Orange temat  bezpieczeństwa Bad-Rabbit


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Pogaduchy

@Artur: mam pytanie co do wątku https://nasz.orange.pl/t5/Og%C5%82oszenia/Oferty-polecane-przez-Spo%C5%82eczno%C5%9B%C4%87/m-p/52834...
Czemu akurat wątek, a nie np. dział? Ilość informacji będzie trudniejsza do wyszukania. Poza tym kolejne wpisy będą mnie prezentowane na stronie głównej.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Kłaniam się i dziękuję, że uszanowałeś prośbę, aby nie komentować w tamtym wątku 🙂
Robimy pilotażowo. Ten wątek tymczasowo jest w Ogłoszeniach, bo inaczej nie moglibyśmy przypiąć go na głównej, ale docelowo będzie w kategorii "Szukam oferty" i tam będzie przyklejony.
Co do tego czy wątek czy kategoria - teraz jest zdecydowanie za mało komentarzy z ofertami, aby robić osobną kategorię. Jeśli jednak okaże się, że po dodaniu stałego wątku będzie też więcej komentarzy z ofertami - rozważymy ponownie. Może wtedy zrobimy specjalną etykietę na oferty polecane przez Społeczność i będziemy zachęcać do subskrypcji etykiety? Zobaczymy jak się sprawdzi wątek 🙂