Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Remi napisał(-a):

Dzięki za info. Tak czytając Wasze maile mam pytanie: jakbyście mieli określić 3 punkty które skłoniłyby Was do skorzystania z oferty innego operatora a które nie byłyby związane z ceną (bo IMHO taniej niż Nju na dwa numery to już jest przegięcie 🙂 to co by to było?

 

Jakby miał powstać taki https://www.revolut.com/pl/ dla Telco?


Gdybym, po pobieżnej analizie tłumaczenia miał zdecydować, to nawet w kościele wewnętrzny parking byłby odzwierciedleniem zachowań, a także oczekiwań znacznej części społeczeństwa. To tylko przykład, dobitnie pokazujący, jak zmierzamy do wygodnictwa. Ba! Nawet zawłaszczania pewnej części przestrzeni publicznej. Dwa najświeższe przykłady parkingowe:cwaniactwo małżeństwa w wykorzystaniu niebieskiej koperty z interwencją straży miejskiej. Drugi obrazek osiedlowy, z konwersacją słowną sąsiadów z bloku, ale na poziomie karteluszki za wycieraczką. Taki wygodny, "bezkonfliktowy" majstersztykEmotikon: Mrugający Co do meritum trzech punktów, to:

- perfidna reklama, czyli np. prześciganie się w pokazywaniu produktów nie mających pokrycia w rzeczywistości, ale kusząca;
- skromność w eksponowaniu miejsca usytuowania placówki do obsługi klienta u danego operatora;
- styl ubierania pracowników do obsługi klienta.
Wymieniłbym jeszcze subiektywne moje odczucie, że styl reklamy w środkach przekazu ma odzwierciedlenie w "wyścigu" do konkurencji. Widzę to na przykładzie moich, wieloletnich obserwacji związanych z migracjami moich znajomych do innego operatora. Na początku przeważała dawna TP.S.A., potem T-mobile, a teraz Play. Niestety, Orange straciła klientów mobilnych. Nie wypowiadam się szerzej, bo być może to wynika z marginesu błędów, które każdy ma prawo popełniać. Nadzieja tkwi w Społeczności NO, która ma niezwykle silny potencjał twórczy, ale do tanga trzeba dwojga. Nic nie trwa wiecznie. Trzeba dogłębnie analizować i ciepłe kapcie zostawić pod biurkami. @Remi, takich ludzi pokroju Twojego racz dać nam PanieEmotikon: Mrugający


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Pogaduchy

Zgadzam się ale to raczej coś w stylu jak standardowym banku dodanie kolejnych produktów 🙂 ... natomiast jak ktoś korzysta z "Revolut" to wie jak mocno zmienia to podejście do bankowości (pomimo tego że potrafią też trochę rzeczy popsuć 🙂


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Widzieliście już "nowego" @Jozefg? Klasa! Prawie nie poznałem bez fajki! 😉

jozef.PNG


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

No i czego się podśmiewasz?  😄 😄 😄 

  To foto sprzed dokładnie 50 lat (1967) ... "To se ne wrati"

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Jozefg, u mnie też już stała się faktem oklepana formułka: "to se ne wrati". Czekam na kuriera z umową na Orange Love, z zamianą FB na FB 2 i jak dla mnie...XXI - wieczne "cacko", czyli SGJ 3 2017Emotikon: Szczęśliwy Jak ja sobie z tym poradzę? Chyba będę wnuczkę prosiłEmotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

Z J3 sobie poradzisz spokojnie - ja mam A3

  A to tak można sobie wymienić modem? Ja mam LB3 , nie ma wifi 5GHz a u mnie na 2,4 tłok jak pieron...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Pogaduchy

Jak zmieniasz umowę lub przedłużasz, jest czasem możliwa wymiana sprzętu.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Jozefg napisał(-a):

Z J3 sobie poradzisz spokojnie - ja mam A3

  A to tak można sobie wymienić modem? Ja mam LB3 , nie ma wifi 5GHz a u mnie na 2,4 tłok jak pieron...


@Jozefg, takie rzeczy tylko w Orange, inaczej byłbym np. w Play. Tak niektórzy psioczą, a jak widzisz...uśmiech ma mocEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Czy przypadkiem @Jozefg nie zmienił ostatnio dowodu Emotikon: Mrugający Emotikon: Bardzo szczęśliwy? Fajny z niego papa smerf.

JG.PNG

Edit

A teraz "z innej beczki"Emotikon: Mrugający 

Niezmiernie cieszy mnie fakt zaciętej rywalizacji o miano najlepszego na NO. Przekazuję pałeczkę @Piotrekk85 i @Anonim , bo to oni stoczą ten bój na finiszu. Ambicje mają obaj i będzie to też sprawdzian ich umiejętności taktycznych. Ja im tylko "podkręcałem śrubkę", a w znacznej mierze do tych  przetasowań przyczynił się Guru Emotikon: Zaskoczony. Niech zwycięży najlepszy! To co Panowie, od jutra odliczamy: dziesięć...dziewięć...Emotikon: Bardzo szczęśliwy @mabud73 i @Misiek62, sędziujcie sprawiedliwieEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32279
  • 35956
  • 1364

Pogaduchy

Dla mnie rankingi są bez znaczenia.