Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

W poniedziałek będzie co nieco o nas na telko.in 🙂
http://www.telko.in/70-proc-satysfakcji-uzytkownikow-serwisu-nasz-orange
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
W poniedziałek będzie co nieco o nas na telko.in 🙂
http://www.telko.in/70-proc-satysfakcji-uzytkownikow-serwisu-nasz-orange

Nasz @Remi dyrektorem? Jak fajnie @Piotrekk85, że dzielisz się z nami takimi informacjamiEmotikon: Bardzo szczęśliwy To budująceEmotikon: Szczęśliwy


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Pogaduchy

No cóż 🙂 przyznaje się 😉 ... Minus taki że przez to brakuje trochę czasu aby spędzać z Wami ale z drugiej strony więcej pomysłów i uwag które zgłaszacie może wejść w życie :).

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


Remi napisał(-a):
No cóż 🙂 przyznaje się 😉 ... Minus taki że przez to brakuje trochę czasu aby spędzać z Wami ale z drugiej strony więcej pomysłów i uwag które zgłaszacie może wejść w życie :).

@Remi "trochę", może czytasz, ale Twoich wypowiedzi daaaaaaaaaaaawno nie widziałem.


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Pogaduchy

Teraz mnie albo fizycznie albo mentalnie chwilowo nie ma 🙂 ... Mogę pisać z domu ale wtedy żona na mnie patrzy krzywym okiem z komentarzem w myślach czy ja aby niby trochę nie przesadzam 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

@Remi wyobraź sobie że ja mam gorzej 😉 bo w pracy trzeba się ograniczać, pilnować, a ślubna też ma inne priorytety 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Misiek62 napisał(-a):

@Remi wyobraź sobie że ja mam gorzej 😉 bo w pracy trzeba się ograniczać, pilnować, a ślubna też ma inne priorytety 😉 


@Misiek62, jak jesteś w pracy, to uważaj na BHP, a jak w domu z żoną, to na UFOEmotikon: JęzykEmotikon: Mrugający


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

@Remi to czekamy na Twój wywiad 🙂 @Piotrekk85 dzięki za cynk 🙂 A grzyby zostawmy już w spokoju 😜 


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Pogaduchy

Matko już się boję 🙂 ... Mam nadzieję, że Wam się spodoba :). Znacie mnie na tyle, że mówię to myślę i preferuję uczciwą i przejrzystą komunikację :). Dlatego właśnie lubię Nasz Orange ... tutaj każdy ma własne zdanie 🙂 ... szansę jego obronienia 🙂 ... i szansę posłuchania innych ... często mających inne 🙂


Ekspert AMA
  • 416
  • 920
  • 56

Pogaduchy

IMG_20170925_191743.jpg

 

To jest jeden z moich priorytetów ... drugi w między czasie był zajęty wyrzucaniem piłek plastikowych z zamku 🙂


IMG_20170925_191743.jpg