Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Hehe @Anonim, Orange glasses to tak dla zmyłki, bo jak ściągnę to i tak widzę świat na pomarańczowo 😛

 

@Anonim, schron będę budował na Siemianach, a teraz niestety praca, docieplenia i inne takie...maskę zakładam w 0,8sec 😉 a OP1 w 2,30min 😄

 

@edit: Dzięki Panowie za ciepłe słowo....taka tam jesienna zmiana na Pomarańczowo 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Pogaduchy

No i kończy się tani roaming http://technologia.dziennik.pl/aktualnosci/artykuly/560062,roaming-plus-moze-pobierac-dodatkowa-opla...
Plus ma już zgodę, pytanie czy i kiedy Orange wystąpi do UKE...

Orange i tak będzie miał problem bo niektóre roamingowe nowości wpisał w bazowe regulaminy innych promocji.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


mabud73 napisał(-a):

Hehe @vdsl2, Orange glasses to tak dla zmyłki, bo jak ściągnę to i tak widzę świat na pomarańczowo 😛

 

@burebusek, schron będę budował na Siemianach, a teraz niestety praca, docieplenia i inne takie...maskę zakładam w 0,8sec 😉 a OP1 w 2,30min 😄

 

@edit: Dzięki Panowie za ciepłe słowo....taka tam jesienna zmiana na Pomarańczowo 😉


@mabud73  kiedy ostatnio trenowałeś "ubieranie się"? 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Misiek62, jestem na bieżąco 😉 Nie jedna JW by się powstydziła moim magazynem na działce, oczywiście pomijając magazyn broni 😉 Tajne przez poufne Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Bywam czasami zaskakiwany działaniem speców od modernizacji NOEmotikon: Bardzo szczęśliwy Reakcja, jak to się dzieje w moim przypadku, jest jak u ślimakaEmotikon: Mrugający Zmiany w profilu przypadły mi do gustu. O jakich zmianach jeszcze nie wiem? Nie jestem jednak na bieżąco, jak @mabud73Emotikon: Smutny


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

W końcu i ja znalazłem chwilę, aby wyjechać za miasto, więc lepiej późno, niż wcale 😉 Pozdrowienia z lubelskich lasów! 🙂

40E74400-D4A7-43A5-A224-AA223456F7A1.jpeg

 

 

 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

@Artur tak nie zbiera się grzybów 😜 Gdzie scyzoryk?? Chyba musisz zajrzeć do Kielc 🙂 Zbierając tak grzyby podobno niszczy się grzybnię i więcej w tym miejscu już nie urośnie grzyb 😜 Tak mi prawił kiedyś mój śp. dziadek. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@nikodem_dyzmaMasz racje jak się zbiera grzyby instrukcja dla @Artur


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

😄   Rano na grzybach byłem, wiadro podgrzybków , jakiś prawdziwek, maślaki pstre tzw 'jakubki', kożlaczki czerwone no i kurki dla okrasy...

  W lesie w tym roku już jesień jak w listopadzie, będzie chyba wczesna zima....


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@nikodem_dyzma, obalę mit dotyczący zbierania grzybów...grzyby delikatnie wykręcamy z podłoża, przytrzymując je drugą ręka. Potwierdzają to mykolodzy. Robi się to dlatego, aby końcówka trzonu poprzez gnicie nie zainfekowała grzybni pozostałej w ściółce 😉

 

@Artur, gratulacje 😉 ładny okaz 😄