Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy



mabud73 napisał(-a):

 Ja 23 lata temu opuszczałem armię...rezerwa.

 

vdsl2 napisał(-a):

@mabud73

To ja opuściłem armie 1993 roku.


Och wy małolaty.... 😄 😄 🙂

 Ja po 2 latach poszedłem do rezerwy w 1968 roku..... To były czasy, panika była bo na Bliskim wschodzie się tłukli, na Kubie straszyli.... 😞

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Jozefg, wychodzi na to, że oni byli "w marynarce...za poszewką"Emotikon: Mrugający Gdyby nie głupi warunek odbywania służby wojskowej, jeżeli jeden członek rodziny już służył, a musiała być wyrażona zgoda na pobór drugiego, to wyszedłbym w 1976r. W jednostkach liniowych nie było lekko młodemu. Nawet wicki nie podskakiwały. Wojskowy dryl był, i m.in. z mojej jednostki wychodził ekwipunek dla żołnierzy służących na Bliskim Wschodzie. Więc @Jozefg, Ty miałeś już szkolne miłostki, a ja "w worku Mikołaja" miałem być prezentemEmotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

Taaa.... w tym czasie tak było choć ja nie odczuwałem jakiegoś drylu. Była raczej rygorystyczna dyscyplina podporządkowana zadaniom bojowym. Trafiłem jako specjalista do 11PLM (wujek google) i tam wszystkie zadania były ściśle określone, każdy miał czynności które musiał dokładnie wykonywać. 

Dość wspomnieć że czas bojowej reakcji pułku to była 1 minuta czas dyslokacji to było 15 minut i na garnizonie zostawała tylko kompania wartownicza......

Ech.... tak czasami człowiek wspomina ta czasy ale to było 50 lat temu! Pozostało tylko zdjęcie jakiegoś młodego chłopaka w stalowym mundurze....


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

Jeśli ktoś czytający ostanie strony poczuje się zagubiony, to moja sprawka Mrugający mężczyzna Przeniosłem tu pewną "styropianową dyskusje". Zainteresowani będą wiedzieli o OCB. Bardzo szczęśliwy mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Mikołaj, a zdjęcie "budowy schronu atomowego" ocieplanego styropianem też?Emotikon: MrugającyEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

@Anonim  Kto wie, ten wie i niech tak zostanie. Robot pokazuje język


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy


Jozefg napisał(-a):

Pozostało tylko zdjęcie jakiegoś młodego chłopaka w stalowym mundurze....


Podziel się! Prosimy :))

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@mabud73Masz super avataraEmotikon: Bardzo szczęśliwy 

1.PNG


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Cały Maciej! W "różowych okularach" 😄
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ciekawy jestem, jak na te okulary założy maskę, kiedy przyjdzie mu czmychać do "styropianowego" schronu atomowego? Emotikon: Mrugający @mabud73, a budujesz go na więcej osób, czy rodzinny?Emotikon: Mrugający Elegancko się prezentujesz.