Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Oj tyle powiadomień w dzwonku mi zostało 😛

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Taaaaa....i teraz nam je oddajesz? 😛 Nie, no spokooo 😉 Hehe..."zniese" ten mały spamik 😉

piotrekk.jpg

 

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Ja miałem 68 😛 nie zmieści się na jednej stronie.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


mabud73 napisał(-a):

Przemieściłem z pomocą pracownika, ale i tak było ....hoho....schowany już w domu...teraz zmykamy stąd z tym offtopem, bo nam uszu natrą 😛 Chociaż nie...klikam z Tobą a Ty masz chody i Cię lubią 😛 😉 😄


@mabud73, nawet w wojsku ostatnią "czwórką" zamykałem kolumnę kompanii czołgów, to myślisz, że tutaj warto "wyrywać się przed orkiestrę"? Znam swoje miejsce w szereguEmotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@mabud73  @Anonim Ja z kamaszy 20 lat temu wykaraskałem się w 7 godzin

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim, to kiepsko u Ciebie szło szkolenieEmotikon: Mrugający Chyba nie ćwiczyłeś w "małpim gaju" na czasEmotikon: Mrugający


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Anonim tzn? Miałeś tylko 7 godzin służby i po wojsku? 😉 Eeeeee, no nieee....ja tam mam słabość do mundurów, hehe, bez głupich domysłów proszę 😛 Moro to moja zajawka 😄 Ja 23 lata temu opuszczałem armię...rezerwa...ehhh, to były czasy 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@mabud73To ja opuściłem armie 1993 roku.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


vdsl2 napisał(-a):

@mabud73To ja opuściłem armie 1993 roku.


Albo armia "pozbyła" się Ciebie, bo stwarzałeś, ze swoją wiedzą, na owe czasy "zagrożenie" w ich cyberprzestrzeni Emotikon: MrugającyEmotikon: Język "Rozmontowałbyś" w tri miga tajniki sprzętu będącego na usługach wojskaEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Oj tam, oj tam 😉 Ja wychodziłem 19.01.1994 w wieku 21 lat...gdzie większość wtedy szła do wojska, lub była w trakcie odraczania 😛 Jednak ciągoty do moro pozostały 🙂 Dobrze że mam gdzie to nadrabiać...np na działce 🙂 Strój obowiązkowy 😄 Nawet przy ogólnych pracach...

IMG_20151026_133015.jpg