Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Anonim, mnie dzisiaj szalej nie dopadnie...nachodziłem się na budowie ze styropianem 😉 350 balotów...jak zobaczyłem samochód, to mi ręce opadły... dopiero połowa 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@mabud73, poczekaj na kolejny "Orkan"Emotikon: Mrugający U sąsiada sam przemieszczałEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1025
  • 6

Pogaduchy

@Piotrekk85wróć na NO jak najszybciej. Dla mnie gdyby nie Twój wkład to.........Nasz Orange nie byłby dzisiaj tym miejscem którym jest. Dla mnie produktowcy Nasz Orange powinni Ci "kupić porządny rower" być jak najszybciej wrócił do Nas. Ja do dzisiaj nie mogę się pogodzić ze swoim "pochopnym" posunięciem i skasowaniem profilu pablo_ck, ale......jestem nadal z Wami, co prawda już nie jako OH, ale jestem 🙂 Tak więc Piotrze......wracaj 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

I wróciłem. 🙂
Zdenerwowała mnie pewna sytuacja, ale już udało się chyba ją ogarnąć.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

I jak tam @Piotrekk85? "Kamasze" za  ciasne? 😉 😛 Witaj ponownie 😄


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Nie wiem, czekam na decyzję 😛
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@mabud73, jaka musi tkwić siła w Społeczności, że nie jest tak łatwo od niej się "oderwać"?Emotikon: Bardzo szczęśliwy @Piotrekk85, witaj w KlubieEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Pogaduchy

@Piotrekk85 świetnie Cię znowu widzieć 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Przemieściłem z pomocą pracownika, ale i tak było ....hoho....schowany już w domu...teraz zmykamy stąd z tym offtopem, bo nam uszu natrą 😛 Chociaż nie...klikam z Tobą a Ty masz chody i Cię lubią 😛 😉 😄


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

No "patrzajta".... @Piotrekk85 ledwo wpadł już wymiata 😛 .... hamuj bo "pioch" 😄