Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 28, Specjalista
  • 1347
  • 1387
  • 64

Pogaduchy

[ Edytowane ]

@burebusek, mnie dzisiaj szalej nie dopadnie...nachodziłem się na budowie ze styropianem Emotikon: Mrugający 350 balotów...jak zobaczyłem samochód, to mi ręce opadły... dopiero połowa Emotikon: Szczęśliwy

"Time Out"

Poziom 22, Pasjonat
  • 1014
  • 789
  • 10

Pogaduchy

[ Edytowane ]

@mabud73, poczekaj na kolejny "Orkan"Emotikon: Mrugający U sąsiada sam przemieszczałEmotikon: Bardzo szczęśliwy

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Poziom 20, Pasjonat
  • 88
  • 54
  • 2

Pogaduchy

@Piotrekk85wróć na NO jak najszybciej. Dla mnie gdyby nie Twój wkład to.........Nasz Orange nie byłby dzisiaj tym miejscem którym jest. Dla mnie produktowcy Nasz Orange powinni Ci "kupić porządny rower" być jak najszybciej wrócił do Nas. Ja do dzisiaj nie mogę się pogodzić ze swoim "pochopnym" posunięciem i skasowaniem profilu pablo_ck, ale......jestem nadal z Wami, co prawda już nie jako OH, ale jestem Emotikon: Szczęśliwy Tak więc Piotrze......wracaj Emotikon: Szczęśliwy

Im mniej człowiek wie, tym łatwiej mu żyć. Wiedza daje wolność, ale unieszczęśliwia.
Highlighted
Poziom 36, Guru
  • 6537
  • 2602
  • 340

Pogaduchy

I wróciłem. :-)
Zdenerwowała mnie pewna sytuacja, ale już udało się chyba ją ogarnąć.
Every little helps Emotikon: Szczęśliwy | Proszę o głos na dwa pomysły - kliknij ➡️ tutaj ⬅️ oraz ➡️ tutaj ⬅️.
Poziom 28, Specjalista
  • 1347
  • 1387
  • 64

Pogaduchy

I jak tam @Piotrekk85? "Kamasze" za  ciasne? Emotikon: Mrugający Emotikon: Język Witaj ponownie Emotikon: Bardzo szczęśliwy

"Time Out"

Poziom 36, Guru
  • 6537
  • 2602
  • 340

Pogaduchy

Nie wiem, czekam na decyzję Emotikon: Język
Every little helps Emotikon: Szczęśliwy | Proszę o głos na dwa pomysły - kliknij ➡️ tutaj ⬅️ oraz ➡️ tutaj ⬅️.
Poziom 22, Pasjonat
  • 1014
  • 789
  • 10

Pogaduchy

@mabud73, jaka musi tkwić siła w Społeczności, że nie jest tak łatwo od niej się "oderwać"?Emotikon: Bardzo szczęśliwy @Piotrekk85, witaj w KlubieEmotikon: Szczęśliwy

To, kim jesteś, ważniejsze jest od tego, co posiadasz. Jeżeli uważasz, że pomogłem, oznacz jako rozwiązanie. Dziękuję bardzo Emotikon: Szczęśliwy
Zespół Nasz Orange
  • 60
  • 349
  • 15

Pogaduchy

@Piotrekk85 świetnie Cię znowu widzieć Emotikon: Szczęśliwy

| Nie wiesz jak założyć nowy temat? Kliknij tutaj | Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie |

Poziom 28, Specjalista
  • 1347
  • 1387
  • 64

Pogaduchy

[ Edytowane ]

Przemieściłem z pomocą pracownika, ale i tak było ....hoho....schowany już w domu...teraz zmykamy stąd z tym offtopem, bo nam uszu natrą Emotikon: Język Chociaż nie...klikam z Tobą a Ty masz chody i Cię lubią Emotikon: Język Emotikon: Mrugający Emotikon: Bardzo szczęśliwy

"Time Out"

Poziom 28, Specjalista
  • 1347
  • 1387
  • 64

Pogaduchy

No "patrzajta".... @Piotrekk85 ledwo wpadł już wymiata Emotikon: Język .... hamuj bo "pioch" Emotikon: Bardzo szczęśliwy

"Time Out"