Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Artur napisał(-a):
O! Toż ten u góry to mój Otto Black! Ktoś tu odwiedzał moją stronę? ;))

@Artur, jednemu psu na imię Burek?Emotikon: Mrugający Psy i koty mają instynktownie zakodowane węszenieEmotikon: Szczęśliwy Chyba @Artur nie masz już wątpliwości?Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


mabud73 napisał(-a):
Wróci 😉

@mabud73Tak jest.

Przechwytywanie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Może kamasze nie były dla niego i to zwykła pomyłka?Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Piotrekk85 podgląda nas zza rogu 😉 Nie da się całkowicie odłączyć...wiem to po sobie. Powiem sobie "odpuszczam na trochę" ale co telefon w ręku to pierwsza literka w wyszukiwarce to "n"...co po wybraniu jej pojawia się w pasku adresu, na pewno już wiecie 😄

 

Jak Ci tam @Piotrekk85?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Jak widzę to @Anonim mnie jeszcze trochę i wygryzie z NO Wiec będziemy mieli nowego

Eksperta.Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Przechwytywanie.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


vdsl2 napisał(-a):

Jak widzę to @burebusek mnie jeszcze trochę i wygryzie z NO Wiec będziemy mieli nowego

Eksperta.Emotikon: Bardzo szczęśliwy   

@Anonim, daj spokój Emotikon: Język Nie bój żaby, bo to tylko brak aktywności eksexperta na forum wywołał niepotrzebnie u Ciebie panikę. Gdzie mi tam do Was? Wróżę z fusów, domysłów i szukam, co jest w sumie fajnym zajęciem Emotikon: Szczęśliwy Poszerzam horyzonty myślowe i niejako przy tej okazji, odkrywam działanie programistów oraz grafików na "żywym organizmie" MO, a raczej wdrażaniu NMO  Emotikon: Zaskoczony


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

"Zwolnijta" bo zadyszki za Wami dostałem 😛

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@mabud73, aaa przypadkiem Ty tego nie "nakręciłeś", co?Emotikon: Szczęśliwy Za konkrety dostajesz polubieniaEmotikon: Język


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

To nie ja Emotikon: zakłopotany 😛

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@, skromniś z CiebieEmotikon: Szczęśliwy