Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Jak widzę strona pomocy technicznej przeszła mały lifting tutaj 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

vdsl2 napisał(-a):

Jak widzę strona pomocy technicznej przeszła mały lifting tutaj 

@Anonim coś dla mnieEmotikon: Szczęśliwy Dobra robotaEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Drugi raz edytuję tutaj i też jest lifting w przesuwającym się pasku. Za pierwszą edycją z cytowaniem, mnie to zdziwiło i upewniałem się na innych wcześniejszych cytowaniach. Tam się nie przesuwał z wersamiEmotikon: Szczęśliwy

@Mikołaj, jesteś jak pershing...dziękiEmotikon: Bardzo szczęśliwy

 


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

@Anonim Już opanowałem ten niesforny cytat u Ciebie. Mrugający mężczyzna


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Pogaduchy

Chciałbym zabrać głos w dyskusji co do różnych układów i treści sprzed kilku stron orange w różnych krajach (może warto ją wyodrębnić do innego wątku). Jak dla mnie komunikacja 1.0 się "przejadła". Niezależnie jak się podzieli pomoc techniczną, bazę wiedzy, strony pomocy - dla wielu osób będzie to nieprzydatne/niepraktyczne/za trudne do ogarnięcia. Lepiej popracować nad wyszukiwarką (jest lepiej ale podejrzewam, że nie jest to tak naturalne jak w google - dla mnie google też ma swoje wady i zalety). Poza tym fajnie, gdyby więcej treści powstawało szybciej na podstawie różnych zapytań - przykład temat roamingu pojawia się od czerwca a dopiero od połowy sierpnia jest artykuł o odróżnieniu połączeń międzynarodowych od roamingowych. Podobnie jeśli są problem z jakimś urządzeniem np. związane z aktualizacją ZTE MF 286 - na dziś jeszcze nie ma, ale temat jest dosyć popularnym w "sieci" i wyszukiwarkach. Itp itd

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36154
  • 1366

Pogaduchy

Cześć.
Na jakiś czas zawieszam moją aktywność na Nasz Orange z pewnych względów, o których nie chciałbym pisać publicznie.
Dziękuję wszystkie za wspólny czas, liczne dyskusje i spotkanie osobiste na zlocie.

Może kiedyś wrócę.

Wszystkie dobrego.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Hmmm...?????
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Czułem @Piotrekk85, że coś się kryje za tą "kominiarką", jak ją tylko ujrzałem. Mi osobiście będzie brakowało twórczych rozwiązań i opanowania w trakcie polemik. Nawet jak wcisnąłem sarkazm w moje osobiste skojarzenia dotyczące avatara, a konkretnie z czym kojarzę nickowe uszy Emotikon: Mrugający, nie naskoczyłeś na młodego i niezbyt doświadczonego członka Społeczności Emotikon: Szczęśliwy Wracaj, jak tylko będzie to możliwe. A za wszystkie cenne wskazówki to ja Tobie dziękuję.Emotikon: Szczęśliwy Powodzenia!


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Wróci 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


mabud73 napisał(-a):
Wróci 😉

@mabud73, może skusi się na takie "cudeńka" za free i szybciej wróci? Obok salonu Orange stały dwa takie w ofercieEmotikon: Szczęśliwy

wyścigówa.PNGdruga wyścigówa.PNG

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

O! Toż ten u góry to mój Otto Black! Ktoś tu odwiedzał moją stronę? ;))