Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

1.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim, to przez Ciebie miałem dzisiaj problemy  na stronach operatora sieci?Emotikon: Mrugający

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Nie wiem czy doczekam się tak zrobionej strony jak tu Orange.fr


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


vdsl2 napisał(-a):

Nie wiem czy doczekam się tak zrobionej strony jak tu Orange.fr


@Anonim  nie przeglądałem innych, ale tak jak do Ciebie, do mnie też lepiej przemawia układ francuski niż nasz/ zarówno strony Orange jak i forum.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Misiek62Sama strona ze sprzętem jak wszystkie instrukcje livebox 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

@Misiek62, a jesteś w stanie określić dlaczego konkretnie "lepiej przemawiają" do Ciebie układy tych stron czy może to kwestia przyzwyczajenia i tego, że używają niezbyt współczesnych, ale przez to i sprawdzonych, opatrzonych układów?
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@ArturDodam od siebie sama wyszukiwarka działa 100% lepiej tutaj niż u nas. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Przejrzałem pobieżnie słowacką stronę https://www.orange.sk/. Nasza kolorystycznie jest przyjemniejsza. Zresztą spójrzcie sami:

strona słowacka.pnglogin słowacki.PNG

To jak mętna woda w moim oczku wodnymEmotikon: Mrugający

ryby.jpg


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


Artur napisał(-a):
@Misiek62, a jesteś w stanie określić dlaczego konkretnie "lepiej przemawiają" do Ciebie układy tych stron czy może to kwestia przyzwyczajenia i tego, że używają niezbyt współczesnych, ale przez to i sprawdzonych, opatrzonych układów?

@Artur odniosę się wieczorem, jak przemyślę.... wstępnie - obrazkowe  - podobno więcej ludzi jest wzrokowcami, lepiej rozumieją obraz... a z pamięci, zdaje mnie się że tam było dużo kafelków...


Zespół Nasz Orange
  • 1103
  • 7715
  • 79

Pogaduchy

A propo wody i akwarium sam się muszę zająć tematem swojego, dlatego też wracam w połowie października do Was, a na razie trochę się polenię 😉 Tak na prawdę to więcej czasu spędzę nad graniem, bo w końcu My gracze ... 

we love gaming.png

Dlatego też wybieram się do Poznania na największe targi gamingowe w Polsce, polecam jak ktoś jest z okolic, się wybrać na to wydarzenie. Jest to bardzo dobra okazja zetknąć się z esportem, czymś co robi się na prawdę wielkie, szczególnie właśnie w naszym kraju.

Do zobaczenia :)!