Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 27, Specjalista
  • 909
  • 1105
  • 55

Pogaduchy

[ Edytowane ]
Dożynkowe wystroje Emotikon: Mrugający super klimat Emotikon: Mrugający A tak z innej beczki...jak klikamy o hobby...na małym urlopie nudziło nam się z Żonką Emotikon: Język ...w załączniku oczywiście Emotikon: Mrugający

@edit: kilka dni mnie nie było i już coś nowego na forum Emotikon: Język

...po medium od Orange do celu... Emotikon: Szczęśliwy

Załączniki

Poziom 20, Pasjonat
  • 522
  • 578
  • 2

Pogaduchy

@mabud73, klimat wodny w sam raz do mojego oczka wodnego, któremu ciągle daleko do doskonałościEmotikon: Szczęśliwy

Ja też coś pokażę i spytam: czy Wam też "gra w duszy", jak świerszczowi na murze mojego domu?

Zdjęcie-0004.jpgZdjęcie-0010.jpg

Poziom 27, Specjalista
  • 909
  • 1105
  • 55

Pogaduchy

Eeee, no świerszcz pierwsza klasa Emotikon: Mrugający Jutro podeślę ważki giganty o ile nie będzie padać Emotikon: Mrugający A tak na osłodę, z Siemianowskich lasów grzybki...co prawda trujaki ale śliczne Emotikon: Mrugający oczywiście załącznik Emotikon: Język

Załączniki

Poziom 20, Pasjonat
  • 522
  • 578
  • 2

Pogaduchy

@mabud73, to dla teściowej?Emotikon: Mrugający

Poziom 23, Pasjonat
  • 420
  • 567
  • 17

Pogaduchy

No to chyba pora się pochwalić: Ogniwa fotowoltaiczne, moc 480WOgniwa fotowoltaiczne, moc 480W

Pulpit kontroli ładowania akumulatorów 12V 200AhPulpit kontroli ładowania akumulatorów 12V 200Ah

Kontrola przetwornicy 230V~ 700WKontrola przetwornicy 230V~ 700W

Zasilane są kotły CO podajnikowy na pelet/ekogroszek  i gazowy  - przez całą dobę niezależnie od sieci energetycznej. 

Jeżeli pomogłem - kliknij na "łapkę" pod postem... Emotikon: Bardzo szczęśliwy
Zespół Nasz Orange
  • 53
  • 334
  • 14

Pogaduchy

@Jozefg ho ho gratuluje ukończenia Emotikon: Szczęśliwy Z ciekawości, długo Ci zajęło poskładanie tego?

| Nie wiesz jak założyć nowy temat? Kliknij tutaj | Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie |

Highlighted
Poziom 27, Specjalista
  • 909
  • 1105
  • 55

Pogaduchy

[ Edytowane ]

@burebusek, teściowa akurat jest ok... jeszcze Emotikon: Język @Jozefg, inwestycja która się zwróci Emotikon: Mrugający

@edit: No i bym zapomniał...efekt spaceru z poranną kawą wokół działeczki Emotikon: Szczęśliwy małe 5min...

IMG_20170912_095644.jpg

Zespół Nasz Orange
  • 207
  • 392
  • 5

Pogaduchy

Ale mi narobiłeś ochoty @mabud73 na kanie smażone ... z 10 lat nie jadłem Emotikon: Szczęśliwy

| Nie wiesz jak założyć nowy temat? Kliknij tutaj | Założyłeś temat i ktoś Ci pomógł? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie |

Poziom 20, Pasjonat
  • 522
  • 578
  • 2

Pogaduchy

@mabud73, a jesteś w 100% pewien, że to są kanie? Aż mnie otrzepało!

Zespół Nasz Orange
  • 207
  • 392
  • 5

Pogaduchy

@burebusek Ja zawsze się martwiłem jak tata zbierał grzyby, czy mu się muchomor nie trafił zamiast kani, ale z drugiej strony ten zapach podczas podsmażania, a potem smak rekompensowały wszelki strach Emotikon: Szczęśliwy