Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Anonim, pssst 😁

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Dzisiaj, na spokojnie przeczytałem sobie całkiem świeży [nowy] wątek, w którym autor pobudził moją wyobraźnię. Czy aby nie otworzyć nowego wątku, bardziej związanego z psychologią? Byłbym, być może, potraktowany jako nieszkodliwy wariatEmotikon: Mrugający No, ale jak tu spokojnie i cierpliwie wyjaśniać meritum, skoro dyskusja toczy się na poziomie typu, co było najpierw: jajko, czy kura? Hmmm, szczerze przyznam, iż mam z tym problem. Gdyby jednak prześledzić na forum NO przydatne info nt. możliwych, i bezpłatnych opcji pomocy, to całkiem bezpłatne założenie konta na MO, rozwiązuje wiele problemów. Zresztą, tysiąckrotnie na NO zalecane. Czas doradców na MO jest zapłacony, my w ciepłych kapciach dążymy do wyjaśnienia istoty zagadnienia, i jest wszystko ok. Nie oczekujmy więc zawsze na NO, ( i w każdym przypadku) cudownego panaceum na wszystkie bolączki. Stąd prośba do członków Społeczności, uszanujmy na tym forum bezcenny czas ludzi poświęcających się dla innych. Do przysłowiowego drążenia skały, proponuję założenie konta poprzez platformę ePUAP, celem wyjaśniania bardziej skomplikowanej materii. Polecam!


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

ePUAP do końca rozliczenia projektu unijnego nie może być podpisany do rozwiązań komercyjnych. Ale z drugiej strony niektóre banki (Orange finanse chyba też, a jeśli nie to niebawem tak) umożliwiające założenie profilu zaufanego. Ponadto tym kontem jak rok temu można złożyć wniosek o odnowienie 500+.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85, miałem przede wszystkim na myśli korespondencję z urzędami, instytucjami oraz administracją publiczną, w zakresie ich kompetencji do rozstrzygania sporów. To działa, bo kilkakrotnie korzystałem z tej formy kontaktu.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Anonim, @Piotrekk85, pozwolę sobie na wbicie się między słowa i temat z innej beczki nie dotyczący ePUAP 😉 Szkoda że nie ma możliwości otagowania wszystkich użytkowników NO, ale z tego miejsca stwierdzam że warto aktywnie udzielać się w społeczności chociażby ze względu na indywidualne możliwości 😀 Powtórzę ...wielkie DZIĘKUJĘ dla @Artur i @Piotrek za pomoc w rozwianiu wątpliwości dotyczących spraw związanych z usługami OPL, dla @Piotrekk85, za super spędzony dzień w stolicy no i @Remi ...tu szczególne podziękowanie 😀 Stałem się celebrytą 😄 haha, bynajmniej w Miasteczku Orange 😛 I tak Cię będę molestował o temat związany z grupą do testów 😀Co do autografów, proszę zamówienia składać bezzwłocznie bo później może być problem 😉 Dziękuję za uwagę 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Żałuję @mabud73, że do stolicy nie "uderzyłem" IC-kiem, bo z Zachodniej to jakiemuś ochroniarzowi podrzuciłbym wraz beretem karteluszkę na Wasze autografy. Na 26 WOŚP byłyby cennym trofeum do licytacji Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Zmiany, zmiany - a ja nie wierzyłem 😛
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Artur Och co za zmiany na Nasz Orange....


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

Też zauważyłem... 😉