Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Jozefg, wow! Prawdziwy chociaż i czy dużo prawdziwków nazbierałeś?Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

No to ja dorzucę coś od siebie 😉 15min wyskok przez płot z dzialki do lasu 😉 Miodówki 😎

IMG-20170723-WA0004.jpeg

IMG-20170723-WA0015.jpegl

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@mabud73 Dałeś czadu...1.gif


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Anonim, zaraz tam czadu 😉 W tym roku nie ma takiego urodzaju w Siemianach jak lata wstecz. Nie wiem dlaczego...może za mokro. @Misiek62, klasa grzybek 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@mabud73, tylko raz "kosiłem" miodówki w podmokłym rejonie częstochowskim. Ale to była chyba nagroda, bowiem wcześniej nie rozpoznałem tego terenu. Kiedy wysiadałem z kumplem na dworcu głównym w Częstochowie, grzybiarze byli w gumowcach, a my przyzwyczajeni do łażenia po iglastym podłożu Puszczy Noteckiej, mieliśmy jak zwykle półbuty Emotikon: Szczęśliwy Za to przez te weekend w stolicy, posilałem się do woli różnymi smakołykami. No i bawiliśmy się przednie.

Zdjęcie-0017.jpg


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy

Ja tak dumałem co to za miodówka a to tak nazywacie maślaka pstrego... 😄 

  Co region to inaczej...

W tym roku znalazłem już kilka ale normalnie w naszym rejonie one wysypują we wrześniu

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Jozefg, nawet w przyrodzie kalendarz się schrzanił. Jesienny wysyp kurek było widać wczoraj na trasie od stolicy do mniej więcej Częstochowy. Sporo kobiałek z nimi byłoEmotikon: Szczęśliwy I słoiki z borówkami, ale to raczej normalne jeszcze o tej porze.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

A'propos stolicy, pozdrowienia z Wawy, z Miasteczka Orange 😉

Z @Artur, @Piotrek, @Remi i @Piotrekk85

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Ja już nie daleko 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@mabud73 Jakiś cichy zlot w Miasteczku