Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy

A wcześniej @Piotrek pisał w sprawie wyboru kategorii 😉

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


burebusek napisał(-a)

 Kwitną kilka dni i płatki opadają. Jak mi się uda, to pokażę te moje cudaEmotikon: Szczęśliwy..

 


Ładne, jak każdy kwiat... 😄  

Ostatnio porobiłem fotki kwiatów mojej żony , chciałem więcej wkleić ale obawiam się że Admini mnie by prześwięcili. 😞  Póki co 2 szt , 1920x1080 , nadają się na tapetkę na kompa albo telefonikP7080030.jpg

 

 

róże.jpg

 

 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Jozefg, śliczności Emotikon: Szczęśliwy Musielibyśmy podać sobie łapki (prócz like), bo z moją żoną mamy podobnie. Świat bez kwiatów jest szaroburyEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy

W końcu dzieje się coś w sprawie kontentu premium - zapowiada się ciekawie 🙂
http://satkurier.pl/news/161121/powstanie-orange-content.html

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

Zaliczyłem dzisiaj krótki rekonesans w lesie... co nieco się znalazło...

największy okaz

 

a to po przeczyszczeniu...a to po przeczyszczeniu...żeby nie było... więcej znajduje moja żona, bo ja zamiast szukać grzybów muszę pilnować Jej, żeby mi się nie zgubiła 😉 


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Pogaduchy

@Misiek62 zacne grzybobranie 😉 rozumiem, że czerwone to Twoja zdobycz 🙂 Jak by nie było szykuje się pyszna grzybowa 😄 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


Rafał napisał(-a):

@Misiek62 zacne grzybobranie 😉 rozumiem, że czerwone to Twoja zdobycz 🙂 Jak by nie było szykuje się pyszna grzybowa 😄 


hehehe, tak na skróty nie działamy, wspólnota to wspólnota, zbieranie i obieranie do jednego zbioru! Te super ładne (jeszcze całe) może do suszenia, może ze wszystkimi na odgotowanie 😉 i w ocet... na zimę, na zakąskę 🙂 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Misiek62, spójrz na ten "koszyk" dla grzybiarzy takich jak ja. Jaworzno-Szczakowa i okolice też obfitują w to urokliwe runo leśneEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Kosz.JPG


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


Misiek62 napisał(-a):

 

....ja zamiast szukać grzybów muszę pilnować Jej, żeby mi się nie zgubiła 😉 


A ja myślałem że to tylko u mnie tak.... 😄 

 Tylko że ja z dwoma wnukami byłem na grzybach , zbieranie .... takie sobie, na patelnię wystarczyło tego co po wysortowaniu znaleźli.  😄 

 Ja nie znalazłem prawie nic bo ich musiałem pilnować żeby się nie pogubili i żeby się nie kłócili o grzyby. Fotki też nie zrobiłem żadnej....

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Jozefg, takie okazy u mnie w ogrodzieEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Koźlaki.JPG