Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
Cicho, głucho...

@Piotrekk85 Wakacje a @Anonim poluje na myszki


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3212
  • 7458
  • 136

Pogaduchy

@Piotrekk85, @Anonim, jestem 🙂 Przynajmniej na forum przez kilka godzin dziennie. Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


vdsl2 napisał(-a):

Piotrekk85 napisał(-a):
Cicho, głucho...

@Piotrekk85 Wakacje a @burebusek poluje na myszki


Ja mam dożywotnie wakacje i tylko dwie myszki są w moim polu zainteresowań Emotikon: MrugającyEmotikon: Język Takiego raju ziemskiego na skrawku kilkunastu arów, niejeden by pozazdrościł. Stąd też grzechem byłoby wpatrywać się godzinami w ekran. O Was jednak nie zapominam i lukam Emotikon: Szczęśliwy

@Anonim, jak Ci będzie smutno, to masz mój telefon do przyjaciela Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim Wiem i nie muszę prosić się o zgodę Huberta Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Wiktor, a czemu by nie można było? Wiesz, jak zapach kusił sąsiadów?Emotikon: Bardzo szczęśliwy Na świeżym powietrzu w brytfance, to tak, jak cebula do rosołu podsmażana na tradycyjnej kuchni. Na gazie wszystko inaczej smakuje Emotikon: Bardzo szczęśliwy 


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


burebusek napisał(-a):

Na gazie wszystko inaczej smakuje Emotikon: Bardzo szczęśliwy 


Jasne! Nie ma tego .... czegoś... 'prawie a robi wielką różnicę'  😄 

    ...to tak jak z wędzonką - jest wędzona normalnie, tradycyjnie dymem i wędzona pędzlem,  czyli "bejcowana".. 

  😞

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Jozefg, masz rację. Ja wędziłem w drewnianym wędzoku, z dwumetrową rurą od paleniska do wędzonek. Koniecznie opalane to było drewnem ze śliwy, lub jabłoni, z dodatkiem gałązek jałowca. Dym przeciskał się górą przez nałożony worek jutowy. Mało kto teraz to robi. Wolą gotowce naszprycowane chemią i wodąEmotikon: Szczęśliwy

No i przewidziałeś powrót syna marnotrawnego na łono NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy Ta fikcyjna postać literacka chyba nie przyniesie mu ujmyEmotikon: Mrugający


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


burebusek napisał(-a):

 Ja wędziłem w drewnianym wędzoku, z dwumetrową rurą od paleniska do wędzonek. Koniecznie opalane to było drewnem ze śliwy, lub jabłoni, z dodatkiem gałązek jałowca. Dym przeciskał się górą przez nałożony worek jutowy. Mało kto teraz to robi.


   Nadaje się każde niemal drewno liściaste ale podstawa to olcha, buk, dąb i owocowe.

U mnie chyba tak za tydzień będzie wędzenie, kończy się zapas i rodzinka przebąkuje że może by tak jakąś rybkę, boczek czy szyneczkę..... 😄 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Pogaduchy

No i złe wieści dla czekających na podłączenie światłowodu, internetu lub telefonu analogowego, szczególnie na białych plamach...
https://www.uke.gov.pl/zobowiazanie-do-zmiany-oferty-sor-22452
Uwielbiam polskie regulacje 🙂
Tak Novum to ten operator co bardzo lubi osoby starsze i chce mieć dla nich jeszcze tańszą ofertę 🙂
Czemu w Polsce nie może być z usługami telekomunikacyjnymi jak z podłączeniem prądu?

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85 Tak już mamy w PolsceEmotikon: Smutny