Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

A no właśnie - @Misiek62 nadrobił nieobecność na zlocie i przy okazji odwiedzin Warszawy wpadł do Miasteczka. Dziękujemy za odwiedziny! Co prawda dziś byłem tylko ja z Zespołu, ale super fajnie było w końcu spotkać się na żywo : )))

 

P.S. A co do Miasteczka to jeśli ktoś ze zlotu już zatęsknił albo ktoś jeszcze nie widział to w Google Maps jest dostępna wirtualna wycieczka po Miasteczku Orange (link).


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

Dziękuję @Artur za poświęcony czas... Szybko zleciało, już jestem w domu, małe 2 godziny przelotu. 😉

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10920
  • 150

Pogaduchy


Misiek62 napisał:
Szybko zleciało, już jestem w domu, małe 2 godziny przelotu. 😉

Fozzie wracałeś samolotem??? Zaskoczony mężczyznaZaskoczony robotEmotikon: Zaskoczony


Zespół Nasz Orange
  • 1105
  • 7731
  • 80

Pogaduchy

@Misiek62 super, że udalo Ci się dotrzeć do miasteczka, mamy nadzieję, że następnym razem uda Ci się dotrzeć na zlot społeczności 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


Wiktor napisał(-a):

Misiek62 napisał:
Szybko zleciało, już jestem w domu, małe 2 godziny przelotu. 😉

Fozzie wracałeś samolotem??? Zaskoczony mężczyznaZaskoczony robotEmotikon: Zaskoczony


 

hahaha @Wiktor parę lat temu leciałem dwie godziny, samolotem z Wa-wy, ale do Bergamo właśnie około 2 godzin... do mnie  do domu musiałbym czymś lekkim albo helikopterem, bo najbliżej od domu to mam lotnisko aeroklubu, jakieś 15 km 😉  a na inne, to niewiele bliżej niż z Wa-wy... więc dzisiaj te dwie godzinki to jechałem autkiem.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Artur napisał(-a):

@Ron, to jesteśmy prawie rówieśnikami, ja '85 😄

 

btw, zobaczcie z kim dzisiaj przesiadywałem na patio w Miasteczku Orange!
Kto poznaje? 😄

 

IMG_1718.JPG


Ha, ha, ha Emotikon: Bardzo szczęśliwy...prawie...jak ojciec z synemEmotikon: Mrugający A pierwsza moja myśl, kto zacz, to znany seksuolog. Wcale nie taki misiek, tylko spoko gościu. Paweł-miło mi Emotikon: Szczęśliwy Temu panu z pierwszego planu jeszcze się ząbeczki nie wysuszyły od czasu urlopu?Emotikon: Mrugający


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


burebusek napisał(-a):

Artur napisał(-a):

@Ron, to jesteśmy prawie rówieśnikami, ja '85 😄

 

btw, zobaczcie z kim dzisiaj przesiadywałem na patio w Miasteczku Orange!
Kto poznaje? 😄

 

IMG_1718.JPG


Ha, ha, ha Emotikon: Bardzo szczęśliwy...prawie...jak ojciec z synemEmotikon: Mrugający A pierwsza moja myśl, kto zacz, to znany seksuolog. Wcale nie taki misiek, tylko spoko gościu. Paweł-miło mi Emotikon: Szczęśliwy Temu panu z pierwszego planu jeszcze się ząbeczki nie wysuszyły od czasu urlopu?Emotikon: Mrugający


@Anonim  co by nie powiedzieć Artur urodził się w tym roku w którym ja ślubowałem, więc... całkiem spokojnie mógłby być moim synem... Tym bardziej, że mój starszy ma tak na imię 😉 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Anonim, "czterdzieści lat mineło" nucę już od czterech lat 😉

Zespół Nasz Orange
  • 2832
  • 10920
  • 150

Pogaduchy

@mabud73
to trochę tak po mickiewiczowsku ;-)... Z tym wiekiem 😄

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

11 lat temu jezusowe, teraz mickiewiczowskie? Hmmm, pierwsze słyszę 🙂