Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Dobre @Anonim ! Pewnie ktoś zmienił terminy z uwagi na Boże Ciało a potem nie odkręcił zmiany 🙂

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pogaduchy

@Anonim, dobre, ja nie zwróciłem uwagi Emotikon: LOL

 

Błędów jest dużo, a to kolejny z nich - Migracja z karty na abonament.

Oferta Orange.jpg

 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Ron Kiedyś napisał @Artur że jestem i forumowy wyjadaczEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

No jesteś, jesteś, ale jeśli chodzi o infolinię to pamiętajcie, że mamy dwie:
- do spraw obsługowych, na której są doradcy najbardziej ogarnięci w pomaganiu, gdy coś nie działa lub potrzebujemy informacji (czynne 24h)
- i druga - dla osób zainteresowanych nowymi ofertami, gdzie są doradcy specjalizujący się w dobieraniu ofert pod konkretne potrzeby (czynna w określonych godzinach).

Na zrzucie jest ta druga infolinia... 🙂


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Pogaduchy

Post nieco humorystyczny - nie prezentuje stanowiska Orange ani działu obsługi Orange. Kolegów z działu marketingu, prosimy o zaprzestanie czytania 😄

 

Piotrekk85 napisał(-a):

Wrzucam zdjęcie do pogaduch, bo na poważne "wątki" to się nie nadaje...

 

Jakby traktować "zniesienie roamingu" dosłownie, to od wczoraj nikt nie mógłby ani dzwonić, ani smsować w roamingu... i takie teksty na "jedynce" strony głównej...

Mnie też osobiście ta nowomowa marketingowa razi. Później ludzie będą wyłączali roaming, aby nie ponosić kosztów, wyjadą za granicę i... no nie poniosą żadnych kosztów... bo im się numer nawet do sieci nie zaloguje -.-

 

Jest to kłopotliwe też w związku z tym, że kilku operatorów, w tym 1 w Polsce zniósł roaming właśnie w takim rozumieniu tego słowa.

To znaczy wprowadzili oferty wyłącznie krajowe bez roamingu...

 

Generalnie, nie wiem czy kojarzycie tego mema:

 

W tym memie, zmieniłbym tylko podpis "Dział Sprzedaży" na "Dział marketingu".

Dział marketingu ma za zadanie zaprezentować ofertę w taki sposób, by sprawiała ona jak najlepsze wrażenie, przy zastosowaniu jak najprostszego i najbardziej zrozumiałego języka.

 

Dział obsługi... musi później grać złego glinę, i prostować nieścisłości wynikające z zastosowanych uproszczeń 😉

 

I tak na przykład, gdy jeszcze nie znaliśmy oferty, a ludzie pytali o ofertę, miałem w zwyczaju mówić, że "medialne pogłoski o śmierci roamingu były przesadzone", a tak serio, mniej więcej że "informacje medialne na temat zniesienia roamingu wynikają z niezrozumienia tematu przez dziennikarzy i/lub zastosowanych przez nich uproszczeń. W rzeczywistości, zmianie ulegną jedynie cenniki usług roamingowych - szczegóły zostaną przekazane 15.05". A później, 15.05... dowiedziałem się, że tylko Orange "zniósł" Roaming 😄

 

Tak, te dwa działy darzą się bez wątpienia bezgraniczną miłością... lub uczuciem, które jest bardzo blisko miłości 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Dobre zdjęcie. 😉

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

"medialne pogłoski o śmierci roamingu były przesadzone" - LEŻĘ 😄 😄 😄

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Jaki tu spokój, na na na naaa 😉

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Ja już odliczam do urlopu 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Pogaduchy

Pozdrowienia z Polańczyka nad Soliną 🙂