Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy

Wrzucasz do jednego worka wszystko: i starą miedź, nowe światło, lokalnie ethernet. Wyróżnikiem zwykle są badania satysfakcji lub polecenia. A tu średnio (nie mediana) jest całkiem dobrze.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
Wrzucasz do jednego worka wszystko: i starą miedź, nowe światło, lokalnie ethernet. Wyróżnikiem zwykle są badania satysfakcji lub polecenia. A tu średnio (nie mediana) jest całkiem dobrze.

jeśli badania są robione na zlecenie orange to sa nawet najlepsi we wszechświecie

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Mam jedną prośbę - wziąlęm sobie pewne rzeczy do serca i teraz też to widzę - kiedyś @Anonim przesłał mi link do regulaminu - starajmy się edytować swoje komentarze jeśli jest to ostatni komentarz a nie pisać 2-3 w odstępie paru minut/godzin. Jeśli jest to ostatni komentarz i da się go edytować (nie minęło 24 h) to korzystajmy z tej funkcji 🙂 Pozdrawiam.  

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):

Mam jedną prośbę - wziąlęm sobie pewne rzeczy do serca i teraz też to widzę - kiedyś @vdsl2 przesłał mi link do regulaminu - starajmy się edytować swoje komentarze jeśli jest to ostatni komentarz a nie pisać 2-3 w odstępie paru minut/godzin. Jeśli jest to ostatni komentarz i da się go edytować (nie minęło 24 h) to korzystajmy z tej funkcji 🙂 Pozdrawiam.  


@Anonim, raptusom to chcesz wbić do głowy? ZapomnijEmotikon: Mrugający

pablo_ck.PNGKatani1.PNG

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ostatnio dużo się dzieje na NO, stąd też bywa czasem pod górkę, czasami zbyt emocjonalnie, lecz zmierza ku lepszemu. Z tego faktu cieszę się niezmiernie, bo jest z czego być zadowolonym. To zasługa pasjonatów i samouków, poświęcających swój cenny czas dla ogółu Społeczności. Pamiętajmy i nie zapominajmy o tym fakcie. Dziękuję Wam bardzo Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy

Po meczu znów zapowiada się pakiecik GB 🙂 https://twitter.com/fallacher/status/873596221805531136

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy

LIDER na 277
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

cropped-szczere-podziekowania.jpg

Drodzy Koledzy i Administratorzy Nasz Orange 🙂 Chciałbym serdecznie Wam podziękować za wspołnie spędzony czas na NO. Minął już prawie rok. Dziękuję za wszystkie dyskusje, uwagi, za spotkanie ze społecznością NO, etc.....nawet za Wasze uwagi 🙂 Życzę Wam dalszych sukcesów w budowaniu tego portalu. Pablo_ck odchodzi z dniem dzisiejszym gdzieś w tło. Serdecznie wszystkich pozdrawiam, a w szczególności: @Remi, @Artur, @Mikołaj, @Rafał, @Piotrekk85, @Anonim, @Anonim, @mabud73, @Misiek62, @Ron, @Agnieszka. Dziękuję 🙂 Być może od czasu do czasu będę tutaj zaglądał by zaobaczyć jak u Was "leci". Pozdrawiam 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Pogaduchy

Szkoda... Pomyślności i powodzenia na co dzień 🙂