Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pogaduchy

@Anonim, pewnie masz rację, oby było powrzechne i tanie. Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Nie ma na dziś specyfikacji 5G więc ciężko mówi jak będzie. Na razie to tylko PR dla klientów czy inwestorów.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85a skąd wiesz że nie ma 😜 O wszystkim jeszcze się nie mówi bo konkurencja czycha 😜


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Standard 5G nie jest tworem Orange, tylko pewnych branżowych organizacji. Są przymiarki, ale dokumentacji brak. Jeśli jest, poproszę o link. Jeśli nie jest publiczna, daj mi nr dokumentu na priv. Poza tym poszukaj materiały o LTE sprzed 4-5 lat i porównaj to co ma w ofercie Orange.
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Prace nad standardem 5G trwają. Orange prowadzi parę projektów badawczych 🙂 Sorki ale więcej nie mogę powiedzieć 🙂 Jak mam Ci dać link do tajnych dokumentów (specyfikacji)? Może pod koniec roku już coś ruszy w kwestii 5G 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

No zobaczymy. Jakoś sceptyczny jestem czy w Polsce znów przeciętny Kowalski zyska "jedynie" szybszy internet i lepszy zasięg (bo ma być znów niższa częstotliwość - 700MHz). A ja będę w mniejszości i będę chciał więcej 🙂
(słowa "jedynie" proszę nie brać na poważnie)
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Pożyjemy zobaczymy 🙂 Ale dzięki światłowodom Orange będzie nr 1.


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 26
  • 0

Pogaduchy

orange nigdy nie będzie nr 1 to poprostu dziadowska firma


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

A znasz lepsze? Obsługa klienta w każdej firmie to fart... W Polsce większość oczekuje najtańszych usług...
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


marecki1 napisał(-a):

orange nigdy nie będzie nr 1 to poprostu dziadowska firma


@marecki1, ale jakoś Ci po drodze z Orange. Honor swój, jak sam widzisz, jednak ma, pozwalając i na takie komentarze. Szacunek wymaga wszakże inteligencji.