Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim, myślę, że tym prezentem urodzinowym przekupiłeś @Anonim Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim ja mam zasadę ze wszystkim dobrze życzę 🙂 A tym bardziej takim ludziom jak Wy 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):
@burebusek ja mam zasadę ze wszystkim dobrze życzę 🙂 A tym bardziej takim ludziom jak Wy 🙂

@Anonim, świetnie się składa Emotikon: Bardzo szczęśliwy Pożycz mi stówęEmotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim Ja osobiście jeździłem fordem scorpio 3.0 cosworth przez 3 lataEmotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim życzę Ci nawet 110 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ps. Szkoda ze nie było Was na złocie blogowym. Było bardzo fajnie. Duża porcja o 5G. Kto wie...może za kilka msc będziemy świadkami małej rewolucji. Ale niektóre rzeczy....cicho sza jeszcze 🙂 Dużo dowiedzieliśmy się o BTSach. Pożądna dawka wiedzy. Zdjęć nie mam, nie mogliśmy ich robić bo niektóre rzeczy, technologie objęte są jeszcze tajemnicą. Owf 2017 super.....a roaming tez pytaliśmy, niestety trochę to szarpie Orange po kieszeni. Są kalkulowane pewne straty, w zamian Orange będzie trochę oszczędzać na promocji....więcej nie mogę mówić. Klauzula poufności obowiązuje 🙂

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Wątpię. 4G miało być rewolucją a połowy z możliwości nie ma żaden operator w Polsce. Kasa poszła niestety na aukcję LTE. Przeciętny Kowalski zyskał dwie rzeczy:
1) szybszy internet
2) lepszy zasięg - ale to wynik tego że LTE jest na niższej częstotliwości.
VoLTE w powijakach.
Inne rzeczy np. internet rzeczy - po cichu i bez specyfikacji.
Oby z 5G nie było tak samo...
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Orange będzie pionierem 5G w Polsce, to wiem na 100 % 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pogaduchy

@Anonim, Pewnie tak, dużo na ten temat jest na Blogu, tylko ciekawe czy ktoś skorzysta z klientów jak z VoLTE (mały odsetek).

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Klienci indywidualni??? Tu na początku owszem może być ciężko....Ale myślę że duże firmy na 100% będą zainteresowane tą usługą....inteligentne miasta, inteligentne samochody......ja też mogę np. zamówić sobię 1000 terabitów transferu i dzięki 5G świadczyć usługi telko w swoim mieście 😜 5G daje wielkie możliwości. A nawet bym powiedział ogromne 🙂