Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

@mabud73: to chyba nie mi znów? 🙂

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 182
  • 1069
  • 27

Pogaduchy

@mabud73, Maciek miło Cię widzieć po krótkiej przerwie 😉

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Spokojnie @Piotrekk85, Twoje uszy są bezpieczne 😉 Między nimi jest złota baza wiedzy 😉 @Piotrek, ja tak na chwilkę, w przypływie tęsknoty i chęci nadrobienia zaległości w codzienności NO 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

To ja ostatnio raczej tutaj psociłem 😜 Ale taki mam już czasem "waleczny" charakterek 😜 Chociaż czasem to szkodzi trochę 😜 Dlatego "jadę" teraz ma żółtym kartoniku 😜

ps. jestem mistrzem edytowania postów 😜 Ale teraz tak kolejny raz już widzę i o nic mi nie chodzi, by nie było że się czepiam, tylko się nad tym zastanawiam - jak ludzie mogą sami sobie przyznawać "rozwiązanie"?? Dziwny jest świat 😜

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
czy rankingi działają już poprawnie? bo paru osobom dałem lajka a ich tam nie ma.

@Piotrekk85, sprawdź ten post, czy jest trzeci like ode mnieEmotikon: Szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

No chociaż jest przyznanie bez bicia 😉 Żółty kartonik? To mamy tutaj jakąś ligę ?! 😄 O oznaczaniu rozwiązania przez autora już chyba kiedyś pisaliśmy. Jeżeli są to pojedyncze przypadki i sprawa wyjaśniona została przy np pomocy BOK, można by przymknąć na to oko. Zawsze to rozwiązanie lub "droga" do niego 🙂

@edit: @Anonim, mistrzem edycji to jestem ja 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Czy pielęgnujecie jeszcze w sobie coś z dziecka? Bo ja takEmotikon: Szczęśliwy Odkąd wszedłem do piaskownicy NO Emotikon: Mrugający, nie zabieram swoich zabawek, tylko nimi się dzielę. Może dlatego, że babcia nauczyła mnie, by nie sypać piachu na inne dzieci (była przedszkolanką) i przez 40 lat (minęło jak jeden dzień) pracy zawodowej nigdy nie dawałem satysfakcji tzw. hamulcowym, którzy "sypali piach w tryby dobrze naoliwionej machinerii". Dlatego "dzieciaki" głowa do góry i ładnie mi tutaj pisać. Za bazgroły linijką po łapkach i za icki (krótkie włoski) do góry plus kuksańce. Zamiast bana...do kozy niegrzeczne łobuziaki. Jasne??? Emotikon: Bardzo szczęśliwy Ze wszystkich for, to polubiłem najbardziej i chylę czoła przed niestrudzonymi pomocnikami Orange. Cieszę się, że jest rozważana opcja bezpłatnego surfowania dla członków Społeczności NO-tak to zrozumiałem. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia DzieckaEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Pogaduchy

Liga mistrzów NO brzmi nieźle, prawda? Póki co w tej lidze mistrzów prawdziwej, jak jesteśmy w temacie sportowym, za dwa dni finał, którego jestem bardzo ciekaw 🙂 

@mabud73 odnośnie rozwiązań: dokładnie, tak było i w tym przypadku 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Widzisz @Rafał , ciekawe pomysły rodzą się podczas spontanicznych pogaduch 🙂 "Liga Mistrzów" czyli grupa np najbardziej aktywnych użytkowników spoza "herosów" 🙂 Niestety, piłka mnie nie kręci, pomimo tego że okrągła 😉 Pochodzę z miasta czarnego sportu 😄

Święte słowa @Anonim 🙂 Linijką po łapach i było po problemie. Po powrocie ze szkoły chowało się ręce żeby nie było rodzicielskiej poprawki 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Wychowałem się blisko LZS-u, gdzie równo krowy s... g...., my rżnęliśmy w karty i  graliśmy w piłkę oraz skoble, więc od jakiej ligi chcecie zacząć na NO? Też od wiejskiego LZS, czy Ligi Zawodowych Społeczników?Emotikon: Bardzo szczęśliwy Maciek, tamta szkoła uczyła wszystkiego, co było dobre dla nas. Teraz nawet w wojsku się pochrzaniłoEmotikon: Język