Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

To można zrobić tak by każdy w ustawieniach mógł sobie sam włączyć/wyłączyć opcję autowylogowania.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):
To można zrobić tak by każdy w ustawieniach mógł sobie sam włączyć/wyłączyć opcję autowylogowania.

To jest bardzo dobre rozwiązanie Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
a czy w Orange to możliwe by złapać?

Nie widzę przeciwwskazań...po sznureczku do kłębka. Szkoda, że nie zrobiłem screena z podpowiedziami (nie wszystko podane na "tacy"), jak to zrobić, by...zaszkodzić. A że można poczytać o tylu groźno brzmiących nazwach komputerowych "szkodników", to dla niejednego hakera istny raj na ziemi. Może ostatnie moje doświadczenie nie ma związku z tego typu wyłudzeniami (któż to wie?), jednakże każda luka może doprowadzić do zguby. Przeciętny Kowalski (taki jak ja) jest tutaj najbardziej narażony. Jak mi ktoś jeszcze podpowie jak się filtruje adres MAC w FunBoxie, byłbym wdzięczny za poradę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

@Anonim: akurat WannaCry korzysta z portów, które są domyślnie blokowane.
Co do drugiej części pytania, załóż może wątek, ew podaj jaki model. Poradniki łatwo wygooglować np. tu http://webowiec.blogspot.com/2016/05/funbox-problem-z-funkcja-filtrowanie.html
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Panowie działa Wam wykres kołowy pokazujący procenty do nestępnego poziomu w "profil"?? Tak pytam z ciekawości....


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Działa z opóźnieniem 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

U mnie nie działa....ani na kompie, ani na smartfonie, ale.......tak tylko pytam z ciekawości. @Piotrekk85  ale pędzisz....w tym msc myślę że przekroczysz mistrzuniu 200 rozwiązań!!! Daj trochę nam się poudzielać 😜 😜 😜 hehe Ja nawet nie żdążę doczytać tematu a tu już Twoje poprawna odpowiedź ;0


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Niedługo wakacje to sobie odpoczniecie trochę ode mnie 🙂

 

Ps. Wydaje mi się, że NO ma ostatnio problem na poziomie bazy danych, serwera, loadbalancera czy innych tworów na których się nie znam 🙂 Mam nadzieję, że jak będzie duży jakiś update - to naprawią 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Niech wyłączą rankingi i po sprawie - nic nie będzie się cieło wtedy 😜 😜 Oj Piotrek nie wierzę - jesteś uzależniony tak jak My od Orange 😜 😜 Teraz w UE mamy spore pakiety MB więc.......będziesz z nami tutaj 🙂 Ja rok temu leżałem w Portugali w Algarve na plaży i byłęm z Wami 😜 Tak więc zobaczysz sam.......ze mam rację.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Nie..... miałem zrobić przerwę na pocz. maja, ale zima i choroba trochę mi plany pokrzyżowała.

Więc w połowie czerwca jak dobrze pójdzie wybywam... 🙂 poza tym nie jestem wierny tylko pomarańczy 😛