Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Rafał napisał(-a):

Korzystam z ADB Plus i nie mam żadnych problemów z wyświetlaniem się portalu.


Zainstalowałem i nawet pokazuje ilość blokad na bieżąco. Każdy temat czytany ma inne zmienne wartości. Ankiety i kosmity jednak nie blokuje.

ABP.JPG

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Cytuję za @Misiek62:"chociaż @Anonim się wykręcał, że na NO mu okienka wyskakują...", to ja mówię, jak na świętej spowiedzi. Pop-upy jak wyskakiwały, tak wyskakują nadal. Trochę nie po chrześcijańsku załatwiam krzyżykiem i po bólu. Tylko na czas rozwiązania problemu w becie z przyciskiem Zgłoś błąd, w ustawieniach wyłączyłem. ABP, jak widzę, na NO działa i licznik blokowania się zmienia. Nic, ponad to...więcej grzechów nie pamiętam Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


burebusek napisał(-a):

Cytuję za @Misiek62:"chociaż @burebusek się wykręcał, że na NO mu okienka wyskakują...", to ja mówię, jak na świętej spowiedzi. Pop-upy jak wyskakiwały, tak wyskakują nadal. Trochę nie po chrześcijańsku załatwiam krzyżykiem i po bólu. Tylko na czas rozwiązania problemu w becie z przyciskiem Zgłoś błąd, w ustawieniach wyłączyłem. ABP, jak widzę, na NO działa i licznik blokowania się zmienia. Nic, ponad to...więcej grzechów nie pamiętam Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@Anonim  a ja Ci wierzę, że wyskakują... tylko, chodziło o to że inne środowisko i inne wymagania. Mężczyzna: LOL A to jak traktujesz te okienka ... Twoje prawo Mężczyzna pokazuje język

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Misiek62, jesteś człowiekiem mocnej wiary. Okienka będę "tłukł" dla przyjemnościEmotikon: Bardzo szczęśliwy Albo ze złości, że od wczorajszego popołudnia do dzisiaj byłem bez netu. Zgłoszenie i naprawa była stosunkowo szybka, bo po 19 godz. było ok. Pan był bardzo miły.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Tak jak z gazem, internet trzeba dywersyfikować 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Wiesz @Piotrekk85, za swojego bogatego życia widziałem wiele absurdów, polskich zwłaszcza. Najpierw uwalnianie rynku, by zwiększyć konkurencyjność, czy antymonopolowe rozwiązania. By jednak nie zamykać drogi do fuzji, "majstrowanie", czyt. lobbowanie, doprowadzało do powrotu  wielu monopolistów. M.in.moje kochane Tyskie tak skończyło. W browarze tyskim czułem niebo w gębie Emotikon: Bardzo szczęśliwy. Te wszystkie tworzone strefy rozwojowe i ulgi, rozzuchwaliły graczy rynkowych. Mamy teraz obraz tych pseudo przemian. "Kowalski" płacze i płaci. Nic nowego w ekonomii zysku. Za to ja zyskałem...gaduła jedna Emotikon: Język

burebusek


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

@Anonim: gratki! 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim miło się Cie czyta 😉 Super ze jesteś z nami 😉 Mam nadzieje ze za jakiś czas dołączysz do Orange Heros 😉
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):
@burebrusek miło się Cie czyta 😉 Super ze jesteś z nami 😉 Mam nadzieje ze za jakiś czas dołączysz do Orange Heros 😉

Herosem już byłem...wytrzymując z jedną kobietą tyle lat Emotikon: Szczęśliwy Chyba jestem staroświecki, bo zmiana modelu w dzisiejszej rzeczywistości to nic nadzwyczajnego. Cieszę się @Anonim, że Ty się cieszysz "lekturą chłopskiego filozofa" Emotikon: Bardzo szczęśliwy Dzięki Emotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@mabud73 żyjesz??? Tęsknię 😜