Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Ja za to z dziką rozkoszą (chociaż lubię ptaki) zabieram się do "przenoszenia" siedliska stada wróbli w inne, do tego przeznaczone miejsca Emotikon: Bardzo szczęśliwy Obesr... gałęzie drzew zostaną porżnięte wraz z całą "kaloryczną" Emotikon: Mrugający zawartością i będą cennym "biopaliwem" w c.o. Natomiast wiewiórkom zaserwuję szyszkę z orzeszkami Emotikon: Bardzo szczęśliwy Miłego dzionka Wam życzę Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


burebusek napisał(-a):

Ja za to z dziką rozkoszą (chociaż lubię ptaki) zabieram się do "przenoszenia" siedliska stada wróbli w inne, do tego przeznaczone miejsca Emotikon: Bardzo szczęśliwy Obesr... gałęzie drzew zostaną porżnięte wraz z całą "kaloryczną" Emotikon: Mrugający zawartością i będą cennym "biopaliwem" w c.o. Natomiast wiewiórkom zaserwuję szyszkę z orzeszkami Emotikon: Bardzo szczęśliwy Miłego dzionka Wam życzę Emotikon: Szczęśliwy


@Anonim  tylko gałęzie przytniesz?  Mrugający mężczyzna

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Wiosna tuż tuż 🙂 Ryjówka 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Pozdrowienia z Kielc 🙂 Kto wygra mecz?? Polska!! U-21 🙂
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Misiek62 napisał(-a):

@burebusek  tylko gałęzie przytniesz?  Mrugający mężczyzna


@Misiek62, a tak się staram być komunikatywnym, więc przyznaję bez bicia, że chodziło o składowisko (pozostałości) gałęzi z rżniętych drzew jeszcze przed szyszkową akcją Emotikon: Mrugający Wróble uwielbiają takie kryjówki przed atakami jastrzębi. Szwagrowi pewnie za mało zapłaciłem, bo się obijał. Jutro schowam pod ostatnie gałęzie flachę wódki, to będzie zaiwaniał, jak trza Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Byłem bardzo ciekaw, jak wyglądają inne lądowania na Lotniskowcu NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy Okazuje się, że spadochrony szybko zwijane, dają kolejne punkty nowicjuszom. Całkiem niedawno temu też byłem żółtodziobem. Więc zabawa z Wami trwa w najlepsze i kto spróbuje to sp....rzyć, to na Mikołaja dostanie rózgą Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

ktoś wyciągnął chyba wtyczkę na chwilę 🙂

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
ktoś wyciągnął chyba wtyczkę na chwilę 🙂

@Piotrekk85 też Cię wywaliło? U mnie posypały się errory i propozycja powrotu do oryginalnej strony...od jakiegoś czasu coś krzaczy...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Miałem info o przerwie technicznej.

Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

Pogaduchy

U mnie forum działało cały czas 🙂 Zweryfikujemy z @Piotrek co bylo przyczyną chwilowego problemu.