Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Piotrekk85pewnie Artur będzię na Was czekał przed recepcją. Owszem bez blaszki nie wpuszczą nikogo 🙂 Ja siedzę i debatuję i chyba jednak mnie nie będzie też. Ale jeszcze się z tym "prześpię" 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):

@Piotrekk85pewnie Artur będzię na Was czekał przed recepcją. Owszem bez blaszki nie wpuszczą nikogo 🙂 Ja siedzę i debatuję i chyba jednak mnie nie będzie też. Ale jeszcze się z tym "prześpię" 🙂

@Anonim, podkreśliłem to u góry. Z uwagi na ubytki słuchowe i wzrokowe, sugeruję...z flaszkąEmotikon: Mrugający Przejdzie, czy nie? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Pewnie weselną by się spakowało, ale........na wstępie blaszka a wieczorem flaszka 🙂 Ale dam znać jutro albo w czwartek co i jak, pozdrawiam.


Poziom 34, Ekspert Galaktyczny
  • 1027
  • 2132
  • 181

Pogaduchy

Ja napisalem, że mnie nie będzie? O.o
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim, a zostało Wam jeszcze? Emotikon: Mrugający Bo po moim, w składowanym drewnie leżakowały jeszcze na wypadek "W" Emotikon: Bardzo szczęśliwy

A tak na marginesie, zabawa tutaj jest ciekawa. "Skaczę" raz po zlocie, to znów ankiecie, by wylądować w pogaduchach Emotikon: Bardzo szczęśliwy Jest co czytać, tylko nie każdy potrafi czytać ze zrozumieniem. Stąd też mają pytania w stylu:"co autor miał na myśli?". Miłego dnia dla wszystkich Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Ostateczna lista na zlot się jeszcze klaruje, ale cierpliwości, ogłosimy i tutaj (w temacie o zlocie) 🙂 Fajnie, że zauważyliście, że @Rafał i @Mikołaj robią porządki z rozwiązaniami. @Wiktor po powrocie z urlopu pewnie też się przyłączy.

 

A mi szczena opadła, gdy zobaczyłem, że @Piotrekk85 zgarnął już Eksperta i pomarańczowy kolor. Chylę czoła i muszę przyznać, że spodziewałem się, że dłużej to zajmie. Szacun, Piotrekk!

 

Dla wszystkich goniących, czyli "sreberek" też ukłony! Zwłaszcza dla tych z Was, którzy dodają rozwiązania i pomagają innym, bo przecież to jest najważniejsze w tej Społeczności.

 

W ogóle to już nie mogę się doczekać, kiedy Was poznamy!

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Artur

Ja też nie mogę się doczekać.

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


vdsl2 napisał(-a):

@Artur

Ja też nie mogę się doczekać.


A ja z innej "beczki" Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nie spodziewałem się, a doczekałem się. To jakbym medal z buraka połknął z zachwytu, a i taka mała rzecz cieszy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Tutaj zdobywasz Mount Everest Twoich możliwości :-)


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


Artur napisał(-a):

 

... 

W ogóle to już nie mogę się doczekać, kiedy Was poznamy!


Oj @Artur, jeszcze się po tym spotkaniu nabawisz alergi na nas...wspomnisz moje słowa Emotikon: LOL

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Dokładnie @Artur, @Piotrekk85 to nasz mistrz 🙂 Facet ma taką wiedzę że......szkoda że nie pracuje już dla Was, ale najważniejsze że jest tutaj z Wami i nami 🙂 @Piotrekk85 raczej mnie na zlocie nie będzie - chyba przeżywam przesilenie wiosenne - ale jeśli się pojawię to masz u mnie browara 🙂 Za to że wkładasz tutaj tyle Serca i Rozumu 🙂 A Orange.......mhm.....powinno zapakować Ci nowiutkiego Huaweia P10 🙂 😜 😜 😜

ps. Kto jest za to łapka w górę. Co do alergii - pamiętam jak na jedym zlocie kolega tak wymiotował że....musiałem to wszystko sprzątać 😜 😜 😜 Dobrze że ubikacje w pokojach wyglądały jak TOI TOI to łatwo było to spłukać 😜 😜