Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Pogaduchy

Wszystkiego Najlepszego!

 

internationalwomensday-2108838_640.png


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 6
  • 100
  • 2

Pogaduchy

Dziękujemy raz jeszcze 🙂 za życzenia już złożone i te, które pewnie się pojawią 😉


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Pogaduchy

Samych najlepszości dla wszystkich Kobiet, które wylądowały na stałe i tych poszukujących pomocy w społeczności Nasz Orange! 🙂 Pozdrowienia dla Was!


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2812
  • 7020
  • 183

Pogaduchy

Najlepszego !

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Moje Serce jest zawsze z Wami Drogie Panie. Nie tylko od święta, lecz zawsze. Cóż byłby wart świat bez Was? Wszystkiego najlepszego od Broneczka Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Poczytałem sobie o pierwszym zlocie Społeczności i wpadł mi taki głupi pomysł ze szczenięcych pobytów na koloniach Emotikon: Bardzo szczęśliwy Integracja, która wg. harmonogramu ma się zakończyć o 1.00. w prima aprilis...to dobry moment na żart z zieloną nocą Emotikon: Język Nic tak nie potęguje czujności, jak dobry żart, tymfa wart Emotikon: Bardzo szczęśliwy Udanych warsztatów i mocnej integracji Wam życzę Bardzo szczęśliwy kot


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


burebusek napisał(-a):

Poczytałem sobie o pierwszym zlocie Społeczności i wpadł mi taki głupi pomysł ze szczenięcych pobytów na koloniach Emotikon: Bardzo szczęśliwy Integracja, która wg. harmonogramu ma się zakończyć o 1.00. w prima aprilis...to dobry moment na żart z zieloną nocą Emotikon: Język Nic tak nie potęguje czujności, jak dobry żart, tymfa wart Emotikon: Bardzo szczęśliwy Udanych warsztatów i mocnej integracji Wam życzę Bardzo szczęśliwy kot


@Anonim  a może się "załapiesz", jesteś od początku bytności na NO bardzo aktywny, to może jesteś bliski wskoczenia na listę zapraszanych... 😉 @Artur, zdradzisz tajemnicę, jakie Bronek ma szansę na to by zostać zaproszony? 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 10
  • 92
  • 0

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):

Panowie, wielkie dzięki za pamięć i za życzenia. Tak dzisiaj kończę 33 lata i do tego mam jeszcze imieniny 🙂 Tak więc mam co świętować, pozdrawiam. 

To Wszyskiego Najlepszego Urodzin spórznionych 🙂
Jat też mialem urodziny ale 10 marca 🙂


Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Misiek62 napisał(-a):

@burebusek  a może się "załapiesz", jesteś od początku bytności na NO bardzo aktywny, to może jesteś bliski wskoczenia na listę zapraszanych... 😉 @Artur, zdradzisz tajemnicę, jakie Bronek ma szansę na to by zostać zaproszony? 


@Misiek62, nie wyrywaj się przed dyrygenta Emotikon: Język

Jestem już "wypalony" w sensie zdrowotnym, po 40-ciu latach intensywnej aktywności zawodowej i nadaję się jedynie do drużyny polewaj Emotikon: Bardzo szczęśliwy Dziękuję jednak za szczere chęci. W stolicy zjawi(my)ę się dopiero latem Emotikon: Szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


Przemas6677 napisał(-a):

pablo_ck napisał(-a):

Panowie, wielkie dzięki za pamięć i za życzenia. Tak dzisiaj kończę 33 lata i do tego mam jeszcze imieniny 🙂 Tak więc mam co świętować, pozdrawiam. 

To Wszyskiego Najlepszego Urodzin spórznionych 🙂
Jat też mialem urodziny ale 10 marca 🙂



Zatem @Przemas6677 

@Artur  nie ma pełnej bazy 😉 więc nie mógł Cię wystawić 😉 

lekko późnione, ale usprawiedliwione, z braku wiedzy 😉

przyjmij ode mnie życzenia,

wszelkich marzeń spełnienia!