Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

No cóż...Serce i Rozum na emeruturę idą 🙂 @Anonim, mamy "fuchę" na forum 😉 

 

 

anigif rozum NO.gif

 

 

anigif logo now.gif

 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

A no cóż......nie rozumiem polityki Orange czemu uśmiercają tak KULTOWE postacie, oby małymi kroczkami sami się nie uśmiercili.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Dopóki bedziemy na NO, ciężko bedzie uśmiercić Serce i Rozum-a Emotikon: LOL Jak na razie kontynuujemy tradycję Emotikon: Język


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Pogaduchy

Szkoda, bo uważam, że to był najlepszy pomysł na reklamę Orange. Co prawda w ostatnim czasie były one słabsze, bo moim zdaniem zbyt przekombinowane, a te najprostsze rozmowy postaci i zwroty z życia codziennego nieco zmienione najlepiej trafiały do ludzi. Powiem tylko jedno, co pozostanie w pamięci po najnowszej reklamie Orange Love? Niby ukazany jest powiązanie pomiędzy ludźmi, ale jak wiele ludzi będzie nad tym zastanawiało się? Bardziej nad ofertą niż nad ukazaniem powiązań, bo po prostu nie ma w niej nic charakterystycznego oprócz muzyki? A postacie Serca i Rozumu są tak wyjątkowe, że chyba każdy w Polsce kojarzy je jednoznacznie z Orange i dawną TP. Właśnie takie reklamy budują wizerunek, które jednoznacznie będą kojarzyć się z jedną marką, zbudują sympatię, zapadną w pamięć. A zmienianie koncepcji co chwilę niestety nie będzie budować takiego wizerunku. Myślę, że to błąd, ale taka decyzja z Orange. Jednak szkoda zaprzepaszczać tego co udało Wam się zbudować, bo to prawdziwy fenomen co widać również po liczbie polubień na Facebooku. Można było wprowadzić na nowy poziom Serce i Rozum, znów kreatywnie do tego podejść, bo moim zdaniem pomysł w żaden sposób nie został wyczerpany. Codzienność przynosi wiele inspiracji, wystarczyło tylko połączyć z Sercem i Rozumem. 🙂 Ale to tylko moja opinia, wielka szkoda, bo niektóre reklamy, szczególnie te pierwsze były genialne.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Korci mnie żeby założyć odrębny temat poświęcony tym naszym "kultowym" organom...ale czy to coś da? Może piketa albo pismo do Orange, by wznowili reklamy z ulubieńcami? Emotikon: Obojętny Posunicie, z "deka" nie przemyślane, chyba że jest ciche, wewnętrzne założenie powrotu w przyszłości do tej serii reklam...nadzieja matką głupich 😉 ale jak powiadają...każda matka swoje dzieci kocha 😉


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Pamiętam czasy kiedy maskotki były gadżetem do neo 🙂 Zapasy szybko się wyczerpywały 🙂

Kiedyś zdobyłem kubeczek i jeszcze mi się nie potłukł 🙂

 

IMG_20170210_132119_HDR.jpg

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

...a co z Renią, co z Pieszczochem??? Wszyscy zginą ;(


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

barszczyku nie będzie 😉

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
barszczyku nie będzie 😉 

...no i szybka by się przydała Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Dobrze że one zostaną ze mną 🙂 W szafie mam jeszcze pendrive Serce i Rozum oraz zawieszki do telefonu 🙂 Może za 20 lat będą to cenne rzeczy 🙂 😜 
WP_20170210_22_18_19_Pro.jpgWP_20170210_22_21_09_Pro.jpgWP_20170210_22_23_19_Pro.jpgWP_20170210_22_27_14_Pro.jpg