Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

@Mikołaj

 

powiem tak... większość tego co do tej pory zostało tu napisane faktycznie możnaby przenieść, bo zdarzały się posty będące wymianą poglądów, a nie "czystego gadania o wszystkim i niczym" czy też tzw. "Hyde park'u".

 Niemniej zostawiłbym, lub utworzył nowy, taki wątek właśnie "hyde park" czy bardziej  "pogaduchy", może w przyszłości ktoś z innych użytkowników niż Orange Heros, zadomowi się na tyle, że zechce popisać o czymkolwiek a nie tylko o swoich problemach, dylematach związanych z usługami Orange.

 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

@Mikołaj, śmiało przenoś. Po co ma w oczy kłuć normalnych użytkowników...


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

@mabud73 ale ja w żadnym razie nie podważam normalności wypowiadających się w tym temacie Mrugający mężczyzna

@Misiek62 dzięki za dodatkowe uwagi, zdecydowanie warte rozważenia.

Zaczekam jeszcze na dodatkowe opinie.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


Mikołaj napisał(-a):

@mabud73 ale ja w żadnym razie nie podważam normalności wypowiadających się w tym temacie Mrugający mężczyzna

 


 

 

@Mikołaj, a ja w żadnym wypadku nie sugeruję Twojego podważania normalności 😉 Wyraziłem swoją zgodę i aprobatę do Twojej sugestii, więc czyń swoją powinność Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy


Misiek62 napisał(-a):

 

Niemniej zostawiłbym, lub utworzył nowy, taki wątek właśnie "hyde park" czy bardziej  "pogaduchy", może w przyszłości ktoś z innych użytkowników niż Orange Heros, zadomowi się na tyle, że zechce popisać o czymkolwiek a nie tylko o swoich problemach, dylematach związanych z usługami Orange.

 


Pogaduchy miały być właśnie takim hyde parkiem dla wszystkich. Nie sprawdziły się, więc póki nie zaistnieją jakieś nowe okoliczności - nie tworzyłbym "nowych pogaduch" 🙂


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

...i ponowne wykopalisko w stylu "retro" w 100% sprawne 😉 Tylko gdzie ja mam ładowarkę...oto jest pytanie Emotikon: sfrustrowany

 

IMG_20170128_124436.jpg

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


mabud73 napisał(-a):

...i ponowne wykopalisko w stylu "retro" w 100% sprawne 😉 Tylko gdzie ja mam ładowarkę...oto jest pytanie Emotikon: sfrustrowany

 

IMG_20170128_124436.jpg

 

 


@mabud73 Ten Sony jest droższy niż Iphone 7+ i można wysyłać/ odbierać SMS. Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


vdsl2 napisał(-a):


@mabud73 Ten Sony jest droższy niż Iphone 7+ i można wysyłać/ odbierać SMS. Emotikon: Bardzo szczęśliwy


A żebyś wiedział @Anonim. Używałem go kontrolnie jaieś 8m-cy temu. Wszystko funkcjonowało jak należy...poza mms-ami graficznymi w kolorze Emotikon: Język 😉 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Wow! Pokłady nostalgii się we mnie obudziły. Kiedyś bardzo chciałem mieć ten telefon. Nawet odkładałem na niego sumiennie jako bardzo młody człowiek, ale - jeśli mnie pamięć nie myli - ostatecznie wygrał z nim Siemens SL45 : ))

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366