Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

@Anonim, nie wiem jakie są intencje innych, co do tego co ja piszę, najczęściej ma na celu przekazanie wystarczającej według mnie informacji, która może pomóc autorowi tematu znaleźć informacje w kwestiach, które tę osobę nurtują. Jeśli jednak ktoś kwestionuje to co ja piszę, zarzucając mi, że wprowadzam w błąd, to w sytuacji gdy jestem przekonany co do swojej racji czuję się zobowiązany uzupełnić, dopowiedzieć... Jeżeli tego nie widzisz... 

 

Chyba, że wspomnisz o pogaduchach, utrwalaniu ciekawych liczb... to powiem tylko, że to dla zabawy, czy zwykłego oderwania... 

Przyznasz, że w Twoich postach też jest sporo takich, które nie odnoszą się do problemów innych użytkowników, jak to określiłeś "klientów"...

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Zgadzam się z Tobą @Misiek62. Po raz kolejny podkreślam że nasze wewnętrzne dyskusje NIE powinny być widoczne na głownym forum. Wiem że są one widoczne tylko dla nasz, ale.......


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

...a ludzie to widzą i później nie wracają na forum, ktoś to sam świetnie ujął...co do wyjaśniania sobie nieścisłości w wypowiedziach poza oczami innych użytkowników, właśnie o tym, jako świeżak pisałem a teraz mi głupio że dałem się tak sprowokować...powinienem takie przytyki puścić między uszy, ale nie zostawiłem tego ze względu na to, że nie poczułem w tym jakiego kolwie świadomego działania lub wprowadzania w błąd ... 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Jeśli powielacie dyskusję z grupy zamkniętej, to i ja dorzucę swoje trzy grosze.
Dla mnie wymuszanie rozwiązań błędnych odpowiedzi też nie jest fajnym rozwiązaniem.
Potem ktoś inny przeczyta, zrobi coś i potem wróci z pretensjami.
Tu naprawdę przydałoby się merytoryczne sprawdzanie rozwiązań, a tego cały czas brak.
Poza tym widzą po ostatnich wpisach, że wiele osób traktuje NO jak BOK, więc można się na tym przejechać.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

@Anonim, rozumiem, że możesz nie mieć ochoty włączać się do rozmów na niektóre tematy, czasami też tak mam, ale nikt do niczego nie zmusza i pozwólmy innym decydować za siebie. Jeśli nie mam ochoty rozmawiać na dany temat - po prostu znajduję sobie inny 🙂 Osobiście cenię sobie to, że czasami możemy się oderwać i pogadać też bardziej na luzie.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2805
  • 6999
  • 182

Pogaduchy

 

😞


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Uuuu... @Katani1, lichutko 😉 ale pocieszę Cię ... nie jesteś sam...ostatnio coś się dzieje, nie wiem tylko jaki jest powód...

 

awaria22.jpg

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Artur nigdy nikomu nic nie nakazuje i nie zabraniam 🙂 Tylko mam być szczery - niektóre dyskusje wyglądają bardzo dziecinie. Pozdrawiam.

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

Panowie po ostatnich wpisach w tym temacie, nasunęła mi się myśl o przeniesieniu go do kategorii specjalnej.

Niemal wszystko w nim zostało dodane przez osoby, które mają do niej dostęp.

Proszę o waszą opinie, jeśli będzie pozytywna, połączymy pogaduch z tematem utworzonym przez @mabud73 w kategorii Orange Heros.

Jeśli pomysł wam się nie podoba, proszę o krótkie uzasadnienie dlaczego.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Jak dla mnie cały wątek można tam przenieść (i tak mało kto tu pisze spoza grupy).