Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):

Temat dotyczy pogaduch, więc nie wiem po co w tym miejscu go poruszono. Dla mnie po prostu absurdalne jest twierdzenie, że ktoś kogokolwiek zmusza do zgód. Ja po prostu nie korzystam z ofert gdzie jest różnica w cenie między udzieleniem zgody a nie (dlatego komórki na abonament nie mam w Orange). Każdy ma wybór. Poza tym za zgody co podałeś na screenie nie ma też żadnej zniżki nawet i na komórkach.

Zgoda za którą dostaje się rabat w wybranych ofertach to:

2017.01.22_12h13m02s_001.png


@Piotrekk85 Po pierwsze nie zauważyłem żeby ktoś poza Tobą wspominał o zmuszaniu kogokolwiek do wyrażania zgód. Więc nie opisuj tego jako absurd, chyba że sobie zarzucasz absurdalne wypowiedzi.

 

Po drugie, nie rozumiem, dlaczego sprowadzasz sprawę zgód na jakiekolwiek kontakty marketingowe czy wprost związane z posiadaniem usług w Orange do kwestii czy zgadzającemu się to opłaca bo może liczyć na obniżki? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Pogaduchy

@mabud73: istnieją, ale znów jakoś doczytać do końca nie można.
Zgody które podałeś nie dają zniżek na komórce. Zgoda o której mówi umowa jest sprecyzowana w regulaminie np tu tabela 3 http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2001737/4099557385.pdf

@Misiek62: jeśli ktoś edytuje wpis, to ciężko wyłapać sens.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Wiesz co @Piotrekk85, spórz na to i wyciągnij wnioski...

 

 

cyt: @xzibi napisał w pierwszym poście"Witam, miałem telefon z numeru 22 211 03 65 pani wiedziała z kim rozmawia i wiedziała, że posiadam neostradę do 20M, zaproponowała neo vdsl 80M bo już na mojej linii można takową podłączyć w trakcie rozmowy sprawdziłem i rzeczywiście jest możliwość, przeczytała mi nową umowę, która ma obowiązywać od 1 lutego powiedziała, że przyjedzie technik z FunBox zaproponowała jakie godziny mi będą odpowiadały, po prostu była to bardzo wiarygodna rozmowa. I wyciągnęła moje dane. Nikt nie przyjechał sprawdzam numer i tu zonk.Moje pytanie skąd mają dane?!A tak na marginesie to muszę iść w poniedziałek na policję zgłosić to bo nie może to tak dłużej trwać żeby,wyciągano dane.Do UOIK raczej też napiszę bo dlaczego nie. Pytam się kolejny raz skąd mają dane!!!"

 

A teraz twój ostatni wpis który ciągnie się poprzez chyba 4 posty...

 


Piotrekk85 napisał(-a):
@mabud73: istnieją, ale znów jakoś doczytać do końca nie można.
Zgody które podałeś nie dają zniżek na komórce. Zgoda o której mówi umowa jest sprecyzowana w regulaminie np tu tabela 3 http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2001737/4099557385.pdf

@Misiek62: jeśli ktoś edytuje wpis, to ciężko wyłapać sens

Widzisz sens dyskusji? Masz problemy z rozdzieleniem tematu przewodniego, z tematami podrzędnymi, stąd dalsze moje polemizowanie stanowczo ucinam...dojdzie do tego ze z pewnymi tematami i teoriami pozostaniesz sam. Pozdo


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Pogaduchy

Ale moja wypowiedź byla skierowna po Twoim wpisie a nie do xzibi. Nie rozumiem czemu każda próba sprostowania informacji traktowana jest jako atak. Chciałem tylko wyjaśnić że na stacjonarnych nie ma rabatów, a na komórce inna zgoda daje ulgi. Przy 20 różnych zgodach można mieć mętlik. Te co pokazałeś można wyłączyć. I tyle.

Jako autor tego wątku proszę wróćmy do pogaduch albo zamknijmy ten wątek.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy


Piotrekk85 napisał(-a):
Ale moja wypowiedź byla skierowna po Twoim wpisie a nie do xzibi. Nie rozumiem czemu każda próba sprostowania informacji traktowana jest jako atak. Chciałem tylko wyjaśnić że na stacjonarnych nie ma rabatów, a na komórce inna zgoda daje ulgi. Przy 20 różnych zgodach można mieć mętlik. Te co pokazałeś można wyłączyć. I tyle.

Do tego odniosłem się w tym poście "Pogaduchy ‎22-01-2017 00:44"

 


Piotrekk85 napisał(-a):

Jako autor tego wątku proszę wróćmy do pogaduch albo zamknijmy ten wątek.

Nie wiem czy zauważyłeś moją prośbę do Zespołu NO w "Pogaduchy [ Edytowane ]‎22-01-2017 12:33 — edytowano ‎22-01-2017 15:03* Moderatorzy zrobią z tym pewnie porządek, więc Twój wątek zostanie oczyszczony. 

 

* "Z góry muszę Wszystkich przeprosić za edycję z możliwą zmianą formy wypowiedzi o 15:03, z zachowaniem jednak tresci. Pomyłka w postaci wyedytowania posta w telefonie spowodowała jego totalną rozsypkę..."


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Pogaduchy

Panowie, przeniosłem pytanie @xzibi i część waszych odpowiedzi do osobnego tematu.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Dzięki @Mikołaj za porządki, a dla zainteresowanych link do tematu tutaj (nie wiedomo dlaczego nie wyświetlił się na głównej)

 

@edit: a tak poza tym...czyściłem lapka i szukałem coś w szafie...w ręce wpadła mi E52 , kolejna z niedawno historycznych, która w 2013 roku w kwietniu oficjalnie zakończyła swoje życie (diagnoza serwisu Nokii w Toruniu - spalony procesor) ...pomyślałem "a co mi tam" ...ku mojemu, jak wielkiemu nie wyobrażacie sobie, ździwieniu, telefonik zaczął się ładować i normalnie się uruchomił...hmmm cuda czy co?! 😉

 

 

nokia E52.jpg

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32312
  • 36175
  • 1366

Pogaduchy

Nokie są wytrzymałe. Nie to co teraz....
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Po co się tak Panowie przepychacie??? Macie swoje lata, niektórzy z Was są już "dziadkami" a zachowujecie się jak.........................czytam Was codziennie ale nie mam chęci już tutaj pisać bo czasami się odechciewa.

Dla mnie osobiście sens Nasz Orange zaczyna nie mieć sensu.....są tylko nasze jakieś mało wnoszące w całokształt tego serwisu dyskusje. Na dzień dobry czyta się tylko to co my między sobą piszemy, a ważne tematy klientów są zepchnięte na drugi plan. To Wasze parcie na rangi, etc.......oj "dzieciaki" 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


pablo_ck napisał(-a):

Po co się tak Panowie przepychacie??? Macie swoje lata, niektórzy z Was są już "dziadkami" a zachowujecie się jak.........................czytam Was codziennie ale nie mam chęci już tutaj pisać bo czasami się odechciewa.

Dla mnie osobiście sens Nasz Orange zaczyna nie mieć sensu.....są tylko nasze jakieś mało wnoszące w całokształt tego serwisu dyskusje. Na dzień dobry czyta się tylko to co my między sobą piszemy, a ważne tematy kilentów są zepchnięte na drugi plan. To Wasze parcie na rangi, etc.......oj "dzieciaki" 🙂

 


 @Anonim

pic5-1.JPG