Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zatrzymane chwile

@Misiek62 bedzie koparka i pomarańczowe kamizelki...pomyślimy, wykopiemy Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile

Hm, @mabud73 nie obiecuj 😉 ...  podłączenie to nie tylko ostatnie metry... w mojej działce.... wejście w centrali też załatwisz? 😉 

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile


540x405_koparke-samsung-2115813.jpgMisiek62 napisał(-a):

Hm, @mabud73 nie obiecuj 😉 ...  podłączenie to nie tylko ostatnie metry... w mojej działce.... wejście w centrali też załatwisz? 😉 


@Misiek62 @mabud73 Chyba koparka Samsunga

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Zatrzymane chwile


vdsl2 napisał(-a):

540x405_koparke-samsung-2115813.jpgMisiek62 napisał(-a):

Hm, @mabud73 nie obiecuj 😉 ...  podłączenie to nie tylko ostatnie metry... w mojej działce.... wejście w centrali też załatwisz? 😉 


@Misiek62 @mabud73 Chyba koparka Samsunga

 

 



Oj nie... @Anonim do ogródka, na trawnik to tylko taka z wąską łyżeczką.... 


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Zatrzymane chwile


Misiek62 napisał(-a):

Hm, @mabud73 nie obiecuj 😉 ...  podłączenie to nie tylko ostatnie metry... w mojej działce.... wejście w centrali też załatwisz? 😉 


 

A to już @Artur pewnie bedzie załatwiał Emotikon: Język Ja koparkę z Orange na Abonament mam dostać więc nie ma problemu Emotikon: LOL

 

@edit: @Misiek62, tak, do Ciebie malutka, żeby działeczki nie rozwalić, a Samsung do polewania w basenie 😉 @Anonim, niezła zabaweczka 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Zatrzymane chwile

@Artur @mabud73 @Misiek62 Samsung ma takie zabawki już od wielu lat a Orange morze pozazdrościć takich gadżetów. 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Widzę że liczniki ładnie nam się kręcą, dyskusje czasem rozpalają się aż do czerwoności. Mnie teraz sporo mniej, przygotowania do ślubu pochłaniają pełną parą 🙂 Pozdrawiam.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

@Anonim, a do czego te koparki Samsungowi? Do podkopywania konkurencji? ;D
A serio to myślałem, że Sam tylko elektronika. Zazdro. Jeździłbym :3

@Anonim, tak się domyślałem, że Narzeczona i przygotowania pochłaniają Cię czasowo. Narzeczona najważniejsza, a do nas możesz po kryjomu wracać, gdy będzie spać ;D

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Czekać tylko jak nam @Anonim wpadnie po uszy w pielesze domowego ogniska i dostanie szlaban na neta Emotikon: Bardzo szczęśliwy Pawle, powinieneś przed ślubem ustalić warunki z narzeczoną "Neta zero, tylko nieograniczony dostęp do NO", bo będziemy tu tęsknić 😉


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Kapitanie !!! Znowu spam? 😉 A zmieniając temat, znowu podczas nocnych nasiadówek udało mi się chyba wysmarować coś z sensem 🙂 Mam nadzieję że przydatnie, bo czasami mnie krew zalewa, czytając niektóre wypowiedzi. Nie wiedziałem że NO jest forum prawniczym Emotikon: Język

 

@edit: upsss, przepraszam za post pod postem...to wszystko przez przenoszenie tekstów z innych wątków...po odhaczeniu w nową kartę, w powiadomieniach widnieją inne tytuły Emotikon: sfrustrowany zeby nie było ze nabijam licznik. Ja nie mechanik samochodowy Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

@edit2: Eureka!!! Odkryłem co nas wszystkich tutaj ściąga. Mianowicie jest to ten hipnotyczny kwadracik ładowania strony który nas uzależnia Emotikon: LOL POMARAŃCZOWY Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Schowek01.jpg