Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

@Arturi dwa dni w plecy ...

 

z kurierami to na prawde odrębny świat... ja np. rozumiem, że mają rejony itp... ale gdy kiedyś poprosiłem żeby mi dostarczyli do pracy (17 km od domu) ... to zanim jeden zdał, drugi wziął... "system przetworzył" też przeleciały dwa dni.. a przecież swoją terenową bazę niektóre firmy mają w mieście gdzie pracuję...

Najlepsze jest dotrzymanie godzin doręczenia. Np. czasem przy dostawie można wskazać, kiedy jest się dostępny... a kurier i tak na to nie patrzy...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Dzięki za zainteresowanie. Nic się nie stało. Czasem potrzeba chwili by nabrać dystansu.

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

@Piotrekk85, ja już jestem ciekawy Twojego nowego ava 😄

@Misiek62, no właśnie, 2 dni na niby banalną zmianę... 😕 Dlatego, gdy mogę, korzystam jednak z poczty lub paczkomatów, gdzie sam mogę zdecydować kiedy odbiorę przesyłkę.

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


Artur napisał(-a):

Niezła synchronizacja, @Jozefg! Masz jakieś wtyczki w firmach kurierskich?


Nie, nic z tych rzeczy.... 😄  

  A pamiętem jakie miałem przeboje z firmą kurierską kiedyś.... 😞

Przesyłka wieloczęściowa z drugiego końca Polski po prostu .... zniknęła.  Dwa tygodnie szukałem, w końcu okazało się że leży w Warszawie w magazynie i... czeka!  

Na koniec dotarła ale co było nerwówki, bo to i wartość i zawartość miała iść na eksport...

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

To jeszczę trochę bo z komórki ciężko wstawić avek.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

NAŁOGOWIEC"
 
to się nam zespół bawi rangami...

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pogaduchy

Na rangi tylko ... to ja czekam na zmiany.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Nic się nie bawimy! 😄 Nazwy rang i wymagania, które dla nich trzeba sprawdzić zostały stworzone w lipcu i od tamtej pory nic nie zmieniamy, dopiero za kilka tygodni zmienimy... wszystko ^_^

Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Przywitaj się

A właśnie, @Mikołaj, jak idą porządki? 😄
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Dzięki za nową rangę, ale je osobiście jakoś nie zwracam na to uwagi. Jestem tutaj dla przyjemności a nie dla rywalizacji i "parcia" na jak najwyższą rangę.