Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 30, Pasjonat Galaktyczny
  • 1178
  • 2452
  • 70

Pogaduchy

Jak @Piotrekk85 będzie chciał to odpiszę.Na pewno podgląda nasze poczynania Emotikon: SzczęśliwyEmotikon: Szczęśliwy.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur  priv masz:)


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy

Przeniesione z tematu Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera . - moderator Kinga

@ketrasaArtur  są tacy co mówią, że jeśli coś w necie się pojawi, to nawet gdybyś za chwilę usunął jest już zreplikowane w wielu kopiach i w jakiejś liczbie wersji, baz itd. itp. 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@-brtk-  witaj nie ciągnij tematu na temat Piotra czemu go nie ma  nie róbmy takich  dyskusji po prostu wesoło pogadajmy  jakie plany na  święta masz itp a i dzięki za to że tam na tym poście pomogłeś


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702
Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Anonim już nie ten czas. Nie mam zdrowia do małych dzieci. Nieprzespane noce itp .... Emotikon: Bardzo szczęśliwy


@ketrasaArtur , ja w Twoim wieku nie próżnowałem. Wiesz, że popełniasz grzech zaniechania i zachowujesz się, jak pies ogrodnika? Emotikon: MrugającyEmotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@-brtk-  witaj nie ciągnij tematu na temat Piotra czemu go nie ma  nie róbmy takich  dyskusji po prostu wesoło pogadajmy  jakie plany na  święta masz itp a i dzięki za to że tam na tym poście pomogłeś


Z całym szacunkiem, ale ktoś zapytał, to napisałem po jakiej sytuacji go nie na. Ja też dostałem "reprymendę" od modów, za niby czepianie się go. Tylko, że nikt się go nie czepiał, tylko chciał wyprowadzić z błędu, w którym jak widać po wynikach tkwił. Jeszcze się obraził, odpocznie i wróci, bo dużo dobrego wprowadził do społeczności, ale tematu pingu niech nie rusza i nie wbija kija w mrowisko. 🙂


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy

@Anonim nie narzekaj. Swoje już zrobiłem, więcej nie potrzeba Emotikon: Bardzo szczęśliwy Mam znajomych dużo starszych ode mnie, którzy mają tylko po jednym Emotikon: Mrugający

 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Przeniesione z tematu Połączenie Funboxa 3,0 z tunerem ICU100 przy pomocy extendera . - moderator Kinga

 

 @Misiek62napisał(-a)

@Anonim  kurcze, nie będę tu ujawniał wszystkiego o sobie 😛 


@Misiek62 , @ketrasaArtur  chciał robić dla Ciebie za "adwokata diabła", a Ty nic złego nie robiłeś. Zobacz na emotki...one są jak kabaretowy żart...nie ma na niego kwitów Emotikon: Bardzo szczęśliwy