Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


Artur napisał(-a):
@vdsl2, nie podam publicznie nazwy firmy, wiecie, nie chcę robić jakiejś antyreklamy, zwłaszcza, że nie wiadomo co jest przyczyną.

@Misiek62, też się zdziwiłem. Wg. info na stronie kurier był ok. 11:00 i rzeczywiście nikogo o tej porze nie mógł zastać, ale zdziwiłem się, że nikt nie dzwonił i nie pytał gdzie jestem, o której będę 😕

@mabud73, to pocieszające 😄 U nas dziś trochę napadało, więc może warunki na drodze są przyczyną i jeszcze się doczekam 🙂

@Artur 

 

Wczoraj byłem u syna, gadaliśmy też o dostarczaniu/odbieraniu przesyłek przez kurierów, Wiesz, w kontekście tego co mi "dostarczał" i nie potrafił napisać poprawnego numeru do siebie 😞 ...

Mój "młody" ma większe doświadczenie w tym zakresie... także negatywne, że kurier pomimo umawiania się nie docierał... Najlepiej - a propos wypadku - kurier, na jezdni dwupasmowej, po drugiej stronie miejsca gdzie miał dostarczyć, miał takie nieszczęście że potrącił kobietę... i nie pomyślał żeby po załatwieniu formalności z policją, pogotowiem itd., zadzwonić że jest tak blisko, ale nie może dojechać - a chłopak czekał, czekał... pół dnia, wziął urlop... Tak bywa 😞

Wracając do mnie, jak się okazało, ten co miał paczuszkę dla mnie, był w piątek w pokoju w którym pracuje moja żona, doręczał coś Jej koleżance... gdyby skojarzył nazwisko (jest gdzieś przy drzwiach) ... to nie musiałby dzisiaj nawracać 😉

 

samo życie...


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Pogaduchy

Zmienię troszkę temat...widzieliście ża nam  @Piotrekk85 w połowie uciekł? Takie niby "incognito"... Piotrek zamelduj się! Emotikon: sfrustrowany

 

piotrekk85.jpg

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


mabud73 napisał(-a):

Zmienię troszkę temat...widzieliście ża nam  @Piotrekk85 w połowie uciekł? Takie niby "incognito"... Piotrek zamelduj się! Emotikon: sfrustrowany

 

piotrekk85.jpg

 

 


 

no właśnie ciekawe co ta zmiana avatara na niewidoczny ma innym powiedzieć... zauważyłem wcześniej, ale nie chciałem komentować... 

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Artur Może idzie z buta? 

kurier-ruchomy-obrazek-0016.gif


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pogaduchy


vdsl2 napisał(-a):

@Artur Może idzie z buta? 

kurier-ruchomy-obrazek-0016.gif


 

i do tego na autostradzie albo dwupasmówce pod prąd do miejsca gdzie na niego czekasz 😕


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

lol, mistrzowie ciętej riposty Emotikon: LOL

 

+ dzisiaj zadzwoniłem do stacji kurierskiej i dowiedziałem się, że ich kurierzy "nie mają numerów telefonów" i nie można do nich zadzwonić (!). Sami też nie kontaktują się z osobą, do której doręczają przesyłkę (!!). Mogą zmienić miejsce doręczenia, ale wtedy termin doręczenia przesunie się na kolejny dzień (!!!). #facepalm

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Artur To dziwne, bo jak ty wysłałeś, gadżety to kurier dzwonił do mnie dwa razy. 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

To pewnie po prostu kwestia firmy...

Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


Artur napisał(-a):
To pewnie po prostu kwestia firmy...

Czy ja wiem?  Był okres że dość dużo korzystałem z usług firm kurierskich i wiem że jeżeli nadawca napisał na przesyłce numer telefonu komórkowego to zawsze dzwonili.

 


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Pogaduchy

Niezła synchronizacja, @Jozefg! Masz jakieś wtyczki w firmach kurierskich? Pytam, bo właśnie do mnie zadzwonił kurier z pytaniem czy jestem w domu, bo ma paczkę.

Na moje pytanie dlaczego nie zadzwonił wczoraj, gdy na niego czekałem i byłem w domu, odpowiedział, że "bardziej mu się śpieszyło", heh. Skończyło się na zmianie adresu dostawy na służbowy.

+ za to kurier z innej firmy, który omyłkowo dostał mój adres domowy zadzwonił dziś od razu i zaproponował, że skoro mnie nie ma to zostawi paczkę w zaprzyjaźnionej, sąsiedzkiej cukierni. Zgodziłem się, więc będzie i paczka i słodkości. @mabud73, zgarnę jakieś pierniki! 😄

btw, @Piotrekk85, no już wróć do nas... 🙂