Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 24, Entuzjasta Przestworzy
  • 625
  • 1513
  • 21

Pogaduchy


@livrnapisał(-a)

 staną i pójdą robić światłowód dalej Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nigdy tak u mnie nie było od początku budowy żeby w nocy panów od robienia światłowodu, stały pojazdy,


U mnie już ich nie ma, światłowód pociągnięty, kabel taki pomarańczowy wprowadzony do piwnicy i zwinięty wisi na kołku. Emotikon: Szczęśliwy

  Kiedy ciąg dalszy? Nie wiem.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@ketrasaArtur ale się rozpędziłeś na forum 😜 witaj @Jozefg 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy

@Citi2017 nadrabiam trochę zaległości. Jeszcze mm dwa tematy od siebie do dodania, ale chwilowo nie wyrabiam się. Sporo się działo na NO w tym czasie, jak jak nie mogłem skorzystać Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Jeszcze mam ponad 70 powiadomień i dwa e-maile do odpisania oraz dwa tematy do dodania na NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Też nie próżnowałem poza NO. Prócz obowiązków zawodowych i rodzinnych miałem swoje 4 godziny w Lublinie, o czym postaram się niedługo opisać Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 512
  • 7920
  • 37

Pogaduchy

Witam wszystkich serdecznie w kolejny mroźny poranek. Emotikon: Bardzo szczęśliwy A naszych Panów fantazja widzę w nocy trochę poniosła - pozwoliłam sobie co nieco wyciąć. Emotikon: Język

I nastawiam zegar, odliczam... bo już nas prawie 70. tysięcy!! 🔢🧮Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy

@Kinga no tak, to ja już przez Ciebie poszkodowany Emotikon: sfrustrowany Daj mi trochę czasu, abym nadrobił zaległości z tygodnia, a później wycinaj Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Pogaduchy

Dzień dobry Emotikon: Mrugający


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy

Witam, witam @livr, co słychać u Ciebie ciekawego??


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Kinga  witaj chyba za fantazje nas nie ukaraż 🥺 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy

@Citi2017 niestety, zostaliśmy już przez @Kinga ukarani, po przez modyfikacje postów, bądź ukrywanie ich Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Normalnie przyczynia się nam do zmniejszenia ilości stron w pogaduchach. Już przecież tak blisko 1 k Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Pogaduchy


@Anonimnapisał(-a)

Żeby nie było, iż nabijam sobie licznik, to po kolei.

....


Sobie nie musisz do licznika nabijać. Ważne, że pomożesz dobić przy pogaduchach do 1 k Emotikon: Bardzo szczęśliwy