Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

@Misiek62 ma rację @Anonim

zapomnieliśmy o @Kinga  ona nam da dopiero popalić 😅 misiu nas obu zabędziuł w kozi róg 😱

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  dziwie się że @Aśka_M  nas jeszcze nie okrzyczała 😋


@Citi2017 , Ona sama pewnie wystraszona jak i ja. Zobacz, jaki kocur wkroczył przed chwilą do akcji Emotikon: Mrugający Moje przeciwieństwo kota leniwca Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Wodnik Szuwarek.PNG


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

pora spać miłej nocy was życzę Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


Kolorowych snów-dobranoc Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Pogaduchy

Dobranoc, u mnie nadal stoją samochody i inne tych z Nexery, chyba śpią i staną i pójdą robić światłowód dalej Emotikon: Bardzo szczęśliwy Nigdy tak u mnie nie było od początku budowy żeby w nocy panów od robienia światłowodu, stały pojazdy, Chyba Nexera która wygrała w popc, nakazała im przyśpieszyć... bo zawsze przyjeźdzali kilka dni do 15, i pojechali, a dzisiaj normalnie od rana do teraz są i teraz śpią prawdopodobnie przy słupach Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Pogaduchy

@livr  widocznie terminy ich gonią


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 125
  • 316
  • 5

Pogaduchy

No tak, bo Nexera musi zbudować światłowód w 4 województwach do końca 2020 roku, a narazie tylko kilka tysięcy domów


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Pogaduchy

Witam wszystkich @all z samego ciepłego tej zimy poranka Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Pogaduchy

Witaj @ketrasaArtur  co tam u ciebie ja do pracy szykuję się 😜


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52436
  • 702

Pogaduchy

Witaj @Citi2017. U mnie bardzo szybciutko czas leci, nawet chwilki nie mam wolnego. Duże zmiany na jednej z linii na zakładzie, stąd moje nikłe przebywanie na NO Emotikon: Mrugający

Ale zato sporo ciekawych spraw było w tym tygodniu. Miałem okazje sprawdzić działanie 5G Orange Emotikon: Bardzo szczęśliwy