Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pogaduchy

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy


@Citi2017napisał(-a)

@Anonim  na pewno skoro @Anonim  zjadł tyle kiełbasy 😛


@Citi2017 , zobacz posty wstecz, kto jest obżarciuchem Emotikon: Język @Anonim  na jednej bułeczce posuwał kolejne plasterki kiełbasy, żeby równo wchodziło do buzi Emotikon: Język Lecz jeneralskich szlifów gratuluję serdecznie Panie Generale Splendorze @Citi2017  Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@Anonimczy ktoś z załogi Orange to komik bo te nazwy tak fajne i śmieszne komiczne  są fajna zabawa jest nimi 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Anonim  nie napisałem... bułka na pół i sporo masła wysmarowałem, plasterki szynki to tak luzem wsuwam 😃

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , tam są sami jajcarze i dwie królewne, które trzymają pion w Zespole NO Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  pewno Kinga i Asia 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

Tak @Citi2017 , ja bym je ośnieżył, jak śnieżynki, ale nie mam tej mocy. Może zadziałają przed świętami, jak wcześniej bywało? Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  lepiej uważać  bo nas pewno obserwują  Królowe i będą na nas słodko krzyczeć 😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , widziałeś burebuska strachliwego w stosunku do kobiet? Toż to są anielice diabelskie posłane nam, by było raźniej. Tego w niebie nie uświadczysz, bo tam są Anioły Emotikon: Bardzo szczęśliwy


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6518
  • 15924
  • 84

Pogaduchy

@Anonim  zobaczmy co na to nasz śliczne dziewczęta powiedzą o ile się  do nas odezwą
@Kinga  @Aśka_M to prawda co mówi burebusek  😄

Anonim

Nie dotyczy

Pogaduchy

@Citi2017 , nie znasz dziewczyn? Niewinnie przewrócą oczkami i z uśmiechem na buziach odpowiedzą przewrotnie, że i tak nie pojmiesz, co chciały powiedzieć. Kochaj, a nie próbuj zrozumieć Emotikon: Bardzo szczęśliwy